Gå til hovedindhold

Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid

Pris fra 53 krtil 82 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 1. maj

Sammenlign priser på Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZALMAN ZM-AF120R Fan 1-pack Hvid 120 mm
53 kr
Til butik
ZALMAN ZM-AF120R Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

ZALMAN ZM-AF120R - Indsats med blæser - ARGB - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ZALMAN
Artikel nr.: ZM-AF120R ARGB WHITE
EAN: 8800263650286
Varenr.: 1003306482
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid
82 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK53 kr53 krKøb
2Proshop DK82 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Zalman ZM-AF120R - case fan - ARGB - Kabinet køler - 120mm - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202653 kr1 kr (2%)
12. maj 202652 kr1 kr (2%)
1. maj 202651 kr10 kr (16%)
18. apr. 202661 kr1 kr (2%)
16. apr. 202662 kr1 kr (2%)
13. apr. 202661 kr1 kr (2%)
2. apr. 202660 kr7 kr (13%)
6. mar. 202653 kr1 kr (2%)
5. mar. 202654 kr7 kr (11%)
25. jan. 202661 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret