Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust

Yves Saint LaurentAnsigtsmakeupEAN: 3614274220698
Pris fra 259 krtil 380 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 69
259 kr
Til butik
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 69 billede

Produktinformation

Få en frisk, naturlig glød med YSL Make Me Blush, den flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver farve, der holder op til 12 timer.* Den lette, ikke-klæbende formel gør det nemt at påføre - brug et tyndt lag for en subtil rødme eller byg op for mere markante, levende kinder. Blushen fungerer lige godt på bar hud eller over foundation uden at forstyrre din base eller fremhæve fine linjer. Den højpigmenterede formel giver en glat, blød og åndbar finish, der føles behagelig hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614274220698
EAN: 3614274220698
Varenr.: 3402976
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 69
274 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 69 billede

Produktinformation

Sømløs farve, 12 timers udstråling, Gør dig klar til at rødme med, YSL Make Me Blush, , den nye flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver en naturlig, frisk rødme, der holder i op til 12 timer.* Med sin vægtløse, ikke-klæbende formel blandes denne blush fejlfrit - læg den let på for at få en sund glød, eller byg den op for at få dristige, markante kinder. Den er designet til at fungere smukt på bar hud eller over foundation, og den vil ikke forstyrre din base eller lægge sig i fine linjer. Den højpigmenterede formel skaber en glat finish, der føles blød, åndbar og behagelig hele dagen. Vigtige fordele: Op til 12 timers holdbarhed*, Naturligt udseende rødme med opbyggelig intensitet, Let, blandbar tekstur, Klæber ikke og er modstandsdygtig over for folder, Velegnet til at lægge over bar hud eller makeup, Sådan bruger du den: Dup på æblerne på kinderne, og bland med fingerspidserne, en børste eller en svamp. Opbyg farve efter ønske for en tilpasset glød. Finish: Blød mat med en hudlignende fornemmelse. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Rouge / Bronzer
EAN: 3614274220698
Varenr.: D29355
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust
370 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust billede

Produktinformation

MAKE ME BLUSH – FLYDENDE BLUSH, DER SMELTER PÅ HUDENMød den nye MAKE ME BLUSH Liquid BLUSH fra Yves Saint Laurent, en blush, der smelter perfekt på kinderne og giver 12 timers* naturlig rødme. Med den lette formel kan du skræddersy dit look: fra en sund, rød glød til fremhævede kinder til fuld farveintensitet. Takket være den ikke-klistrende konsistens, der ikke lægger sig i fine linjer, er Make Me Blush perfekt at påføre på bar hud og til lag-på-lag – du kan påføre den og tone den ud over din normale foundation uden at ødelægge makeuppen under. Den højpigmenterede blush efterlader huden smidig, behagelig og blød. Teknologien danner en film, der holder i op til 12 timer. Are you ready to blush?FORBRUGERFORDELE- Holder i op til 12 timer- Giver et naturligt strejf af farve- Nem at påføre- Let formel- Klistrer ikke og lægger sig ikke i de fine linjerRESULTATERNaturlig og sart mat finish. Den efterlader huden smidig, behagelig og blød.NUANCERFås i 6 trendy nuancer, der klæder alle hudtoner. Markante strejf af lyserød, rød, lilla og koral, fra lette til vovede nuancer. MAKE ME BLUSH Liquid BLUSH indeholder en allerede ikonisk nuance – 44 Nude Lavalière. Vælg din nuance for at vise, hvem du er, med YSL!*Forbrugertest på 62 personer Anvendelse: PÅFØRINGSTIPSBrug den ultrapræcise applikator til at skabe flere forskellige slags look. Sæt 1-3 prikker på hver kind, og ton ud mod tindingerne. Brug fingerspidserne til at blende farven ud på kinderne. Én prik giver en naturlig, diskret rødme, to prikker fremhæver kinderne, tre prikker sikrer fuld farveintensitet. Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blush
Størrelse: 15.000000000
Artikel nr.: LF0337
EAN: 3614274220698
Varenr.: 2064-531-0001
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 69
379,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush Shade 69
-4%380 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2Teknikproffset DK274 kr333 krKøb
3Lyko DK370 kr370 krKøb
4Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb
5Bangerhead DK380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust i 177 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 69 Lavender Lust de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026259 kr28 kr (10%)
22. maj 2026287 kr2 kr (1%)
18. maj 2026285 kr28 kr (9%)
4. maj 2026313 kr9 kr (3%)
2. maj 2026304 kr9 kr (3%)
20. mar. 2026313 kr7 kr (2%)
19. mar. 2026306 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026305 kr8 kr (3%)
11. mar. 2026313 kr3 kr (1%)
10. mar. 2026310 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret