Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude

Yves Saint LaurentAnsigtsmakeupEAN: 3614274220681
Pris fra 244 krtil 370 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 37
244 kr
Til butik
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 37 billede

Produktinformation

Få en frisk, naturlig glød med YSL Make Me Blush, den flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver farve, der holder op til 12 timer.* Den lette, ikke-klæbende formel gør det nemt at påføre - brug et tyndt lag for en subtil rødme eller byg op for mere markante, levende kinder. Blushen fungerer lige godt på bar hud eller over foundation uden at forstyrre din base eller fremhæve fine linjer. Den højpigmenterede formel giver en glat, blød og åndbar finish, der føles behagelig hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614274220681
EAN: 3614274220681
Varenr.: 3402965
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 37
259 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 37 billede

Produktinformation

Sømløs farve, 12 timers udstråling, Gør dig klar til at rødme med, YSL Make Me Blush, , den nye flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver en naturlig, frisk rødme, der holder i op til 12 timer.* Med sin vægtløse, ikke-klæbende formel blandes denne blush fejlfrit - læg den let på for at få en sund glød, eller byg den op for at få dristige, markante kinder. Den er designet til at fungere smukt på bar hud eller over foundation, og den vil ikke forstyrre din base eller lægge sig i fine linjer. Den højpigmenterede formel skaber en glat finish, der føles blød, åndbar og behagelig hele dagen. Vigtige fordele: Op til 12 timers holdbarhed*, Naturligt udseende rødme med opbyggelig intensitet, Let, blandbar konsistens, Klæber ikke og er modstandsdygtig over for folder, Velegnet til at lægge over bar hud eller makeup, Sådan bruger du den: Dup på æblerne på kinderne, og bland med fingerspidserne, en børste eller en svamp. Opbyg farve efter ønske for en tilpasset glød. Finish: Blød mat med en hudlignende fornemmelse. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Lip gloss
EAN: 3614274220681
Varenr.: D29350
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 37
359,95 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush Shade 37
-6%370 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude
370 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK244 kr283 krKøb
2Teknikproffset DK259 kr318 krKøb
3Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
4Bangerhead DK370 kr370 krKøb
5Lyko DK370 kr370 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude i 177 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 37 Peachy Nude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026244 kr54 kr (18%)
9. apr. 2026298 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026297 kr53 kr (22%)
10. feb. 2026244 kr53 kr (18%)
19. dec. 2025297 kr34 kr (13%)
18. dec. 2025263 kr49 kr (16%)
7. dec. 2025312 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret