Gå til hovedindhold

Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash

Yves Saint LaurentAnsigtsmakeupEAN: 3614274220674
Pris fra 259 krtil 379,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 120,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 57
259 kr
Til butik
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 57 billede

Produktinformation

Få en frisk, naturlig glød med YSL Make Me Blush, den flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver farve, der holder op til 12 timer.* Den lette, ikke-klæbende formel gør det nemt at påføre - brug et tyndt lag for en subtil rødme eller byg op for mere markante, levende kinder. Blushen fungerer lige godt på bar hud eller over foundation uden at forstyrre din base eller fremhæve fine linjer. Den højpigmenterede formel giver en glat, blød og åndbar finish, der føles behagelig hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614274220674
EAN: 3614274220674
Varenr.: 3402972
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 57
274 kr
Til butik
Yves Saint Laurent Make Me Blush flydende blush 57 billede

Produktinformation

Sømløs farve, 12 timers udstråling, Gør dig klar til at rødme med, YSL Make Me Blush, , den nye flydende blush, der smelter ubesværet ind i huden og giver en naturlig, frisk rødme, der holder i op til 12 timer.* Med sin vægtløse, ikke-klæbende formel blandes denne blush fejlfrit - læg den let på for at få en sund glød, eller byg den op for at få dristige, markante kinder. Den er designet til at fungere smukt på bar hud eller over foundation, og den vil ikke forstyrre din base eller lægge sig i fine linjer. Den højpigmenterede formel skaber en glat finish, der føles blød, åndbar og behagelig hele dagen. Vigtige fordele: Op til 12 timers holdbarhed*, Naturligt udseende rødme med opbyggelig intensitet, Let, blandbar konsistens, Klæber ikke og er modstandsdygtig over for folder, Velegnet til at lægge over bar hud eller makeup, Sådan bruger du den: Dup på æblerne på kinderne, og bland med fingerspidserne, en børste eller en svamp. Opbyg farve efter ønske for en tilpasset glød. Finish: Blød mat med en hudlignende fornemmelse. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Rouge / Bronzer
EAN: 3614274220674
Varenr.: D29353
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush Shade 57
-6%370 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush Shade 57 billede

Produktinformation

MAKE ME BLUSH - FLYDENDE BLUSH, DER BLANDER SIG MED DIN HUD Sig goddag til den nye MAKE ME BLUSH Liquid BLUSH fra Yves Saint Laurent, en blush, der blender sømløst ind på kinderne og giver en naturlig farve, der holder i 12 timer*. Den vægtløse formel giver dig mulighed for at skræddersy dit look med alt fra en sund farvepragt og løftede kinder til fuld farveintensitet. Make Me Blush er perfekt til at påføre over bar hud og i lag - du kan påføre og blande oven på din almindelige foundation uden at forstyrre makeuppen nedenunder, og den vil ikke klæbe eller lægge sig i folder. Den rigt pigmenterede flydende formel efterlader huden glat og behagelig med en blød fornemmelse. Filmdannende teknologi giver 12 timers holdbarhed og resultater, der holder hele dagen. Er du klar til blush? FORDELE FOR FORBRUGEREN * Holder i 12 timer for et resultat, der holder hele dagen * Giver et naturligt farvetouch * Let at påføre * Letvægtsformel * Klæber ikke eller krøller RESULTATER * Naturligt blød, mat finish. * Den flydende formel gør huden glat og behagelig med en blød fornemmelse. SKYGGER * Fås i 6 trendy nuancer, der passer til alle hudtoner. * Dristige strejf af pink, rød, lilla og koral i diskrete til dristige nuancer. MAKE ME BLUSH Liquid BLUSH omfatter en allerede ikonisk nuance 44 Nude Lavalière. Vælg din nuance for at udtrykke din personlighed med YSL! *Forbrugertest med 62 persone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rouge
Vægt: 50g
Artikel nr.: LF0335
EAN: 3614274220674
Varenr.: B092962
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash
370 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Yves Saint Laurent - Make Me Blush Liquid Blush 57
379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2Teknikproffset DK274 kr333 krKøb
3Bangerhead DK370 kr370 krKøb
4Lyko DK370 kr370 krKøb
5Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash

PriceData har fulgt prisen på Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash i 177 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Yves Saint Laurent Make Me Blush Liquid Blush 57 Coral Clash de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026259 kr28 kr (10%)
22. maj 2026287 kr2 kr (1%)
18. maj 2026285 kr15 kr (5%)
16. maj 2026300 kr13 kr (4%)
15. maj 2026313 kr13 kr (4%)
13. maj 2026300 kr13 kr (4%)
9. maj 2026313 kr13 kr (4%)
8. maj 2026300 kr13 kr (4%)
7. maj 2026313 kr13 kr (4%)
4. maj 2026300 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret