Gå til hovedindhold

Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta

YokisEludstyrEAN: 3760054540811
Pris fra 138 krtil 160 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rel REL1C 230V, 230V/0,1A, 1 slutte kontakt
138 kr
Til butik
Rel REL1C 230V, 230V/0,1A, 1 slutte kontakt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Yokis
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kiprel
EAN: 3760054540811
Varenr.: 0922540813
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REL1C RELÆ 230V/0.1A NO
138,33 kr
Til butik
REL1C RELÆ 230V/0.1A NO billede

Produktinformation

REL1C Relæ med 230V spole, 230V/0.1A NO, 1 slutte kontakt, kan f.eks bruges til aktivering af vores sendere E2BPP, E2BPPX, E4BPP og E4BPPX, hvis man ønsker at det er et 230V signal der skal aktivere disse sendere.

Produktspecifikationer

EAN: 3760054540811
Varenr.: 15845193187663
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Relæ REL1C 230V, 230V/0,1A, 1 slutte kontakt
150,75 kr
Til butik
Relæ REL1C 230V, 230V/0,1A, 1 slutte kontakt billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Yokis
Kategori: Diverse Elartikler
EAN: 3760054540811
Varenr.: 0922540813
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK138 kr138 krKøb
2EL-GROSSISTEN138,33 kr138,33 krKøb
3VVS.dk150,75 kr150,75 krKøb
4vvsfittings.dk160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta

PriceData har fulgt prisen på Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta i 164 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 150,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Yokis Relæ Rel1C 230V 230V/0.1A 1 Slutte Konta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026138 kr
26. maj 2026138,33 kr
23. maj 2026138 kr
20. maj 2026138,33 kr
8. maj 2026138 kr
7. maj 2026138,33 kr2,67 kr (2%)
6. maj 2026141 kr2,67 kr (2%)
29. apr. 2026138,33 kr
1. apr. 2026138 kr
31. mar. 2026138,33 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret