Gå til hovedindhold

Solar Plus Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80

Solar PlusEludstyrEAN: 5705157281528
Pris fra 24,98 krtil 29,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,27 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24,68 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.98 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Relæ 1C/O 16A 12Vdc, Sokkel: Gzm80/Gzp80
24,98 kr
Til butik
Relæ 1C/O 16A 12Vdc, Sokkel: Gzm80/Gzp80 billede

Produktinformation

Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 Søgetermer: 5401015836 - - 5401015836 - 5705157281528

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Do not delete
EAN: 5705157281528
Varenr.: 9938524438865
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Relæ 1c/o 16a 12vdc, sokkel: gzm80/gzp80
27,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RELÆ 1C/O 16A 12VDC, SOKKEL: GZM80/GZP80
27,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80
28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rel 1C/O 16A, 12VDC, Sokkel: GZM80/GZP80 - Stanley
29,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk24,98 kr24,98 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN27,86 kr27,86 krKøb
4CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
5WATTOO.DK29,25 kr29,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80

PriceData har fulgt prisen på Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 24,58 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 24,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Relæ 1C/O 16A 12VDC, sokkel til relæ: GZM80 eller GZP80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202624,98 kr1,27 kr (5%)
19. maj 202626,25 kr1,27 kr (5%)
26. apr. 202624,98 kr
14. apr. 202624,68 kr
13. apr. 202625 kr
21. mar. 202624,68 kr
11. mar. 202625 kr2,53 kr (9%)
10. mar. 202627,53 kr2,53 kr (10%)
6. mar. 202625 kr2,53 kr (9%)
5. mar. 202627,53 kr2,53 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret