Gå til hovedindhold

Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh

XtormBatterierEAN: 8718182279627
Pris fra 319 krtil 519 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 10.000 mAh, sort
319 kr
Til butik
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 10.000 mAh, sort billede

Produktinformation

Kraftfuld powerbank med hurtig opladning og smart design Med denne sorte powerbank på 10.000 mAh får du en pålidelig løsning, når mobilen eller tabletten mangler strøm. Powerbanken er udstyret med to USB-C-porte og en USB-A-port, så du nemt kan oplade fle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Gadgets & elektronik
Farve: black
Størrelse: 13.6 x 7.1 x 1.5 cm
EAN: 8718182279627
Varenr.: 0994277554
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Xtorm 20W Fuel Series Powerbank 10000 (Sort (MIDNIGHT BLACK))
319 kr
Til butik
Xtorm 20W Fuel Series Powerbank 10000 (Sort (MIDNIGHT BLACK)) billede

Produktinformation

Xtorm 20W Fuel Series Powerbank 10000 er udstyret med både USB-C Power Delivery og USB-A Quick Charge porte, så du kan oplade flere enheder samtidig. Den er fremstillet af genanvendte materialer og har indbyggede sikkerhedssystemer mod overopladning, kort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbanks og solceller
Farve: Sort (MIDNIGHT BLACK)
EAN: 8718182279627
Varenr.: 8718182279627
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh
323 kr
Til butik
Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Denne 10.000mAh Power Bank har to USB-C-porte og en USB-A-port. 20W USB-C PD-udgangen er perfekt til hurtig opladning af alle slags mobile enheder. Power Bankens hus er for det meste lavet af genbrugsplastik. Den smukke moderne, men alligevel beroligende farve på denne FS5 Power Bank, passer perfekt til det unikke mønster på Power Banken. Gør det til et smukt færdigt produkt at tage med dig, uanset hvor du går! Kraftig 10.000mAh kapacitet - Løb aldrig tør for batteri igen! Med en robust kapacitet på 10.000 mAh sikrer denne Xtorm Power Bank, at du har mere end nok strøm til at holde dine enheder opladet hele dagen, uanset om du er på roadtrip, vandretur eller bare er på farten. Det er mere end nok strøm til at fuldt oplade din smartphone mindst 2 gange! Hurtig opladning med 20W USB-C PD - Denne Power Bank har en højhastigheds 20W USB-C Power Delivery (PD) port, der sikrer hurtig opladning til iPhone og Android smartphones, tablets og andre kompatible enheder. Selv Power Banken kan genoplades helt på kun 3,5 timer! Tre porte for maksimal alsidighed - Skal du oplade flere enheder samtidigt? Intet problem! Power Banken kan prale af tre porte, inklusive den kraftige 20W USB-C PD-port, samt en ekstra 18W USB-C og 18W USB-A-port. Nu kan du oplade din telefon, tablet og din vens enhed - på én gang. Miljøbevidst design - Ved at vælge GRS certificeret genbrugsplast som det primære materiale til vores Power Bank, er vi i stand til at give nyt liv til materialer. Afledning af plast fra lossepladser og oceaner, der ellers ville tage århundreder at nedbryde. Brugen af genbrugsplast gavner ikke kun planeten, men den opretholder også de højeste standarder for kvalitet og holdbarhed. Airplane Safe: Rejs med selvtillid! - Denne Power Bank overholder alle flyselskabets sikkerhedsforskrifter, hvilket gør den velegnet til din håndbagage. Hold dig tændt under lange flyvninger og mellemlandinger uden besvær. Sikkerhed først - Powerbanken er udstyret med flere avancerede sikkerhedsfunktioner for at beskytte dine tilsluttede enheder, såvel som selve Powerbanken. De indbyggede overopladnings-, kortslutnings- og termiske beskyttelsesmekanismer sikrer mod eventuelle potentielle uheld, så du kan oplade dine enheder uden bekymringer.Funktioner: 10.000 mAh batterikapacitet 2x USB-C port 1 x USB-A port Hovedsageligt lavet af genbrugsplast Hurtigopladning med 20W USB-C PD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xtorm
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: FS5101U
EAN: 8718182279627
Varenr.: 3224237
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xtorm Powerbank 20 W 10.000 mAh Fuel Series 5 - Sort
359 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 10.000 mAh, sort
359 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 10.000 mAh, sort
363 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Xtorm powerbank, 2 x USB-C, 10.000 mAh, sort
379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xtorm FS5101U powerbank 10.000 mAh - sort
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xtorm FS5101U powerbank 10.000 mAh - sort
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS319 kr319 krKøb
2Friluftsland.dk319 kr319 krKøb
3Proshop DK323 kr362 krKøb
4Av-Cables DK359 kr359 krKøb
5LavprisEl359 kr359 krKøb
6BilligVVS DK363 kr363 krKøb
7Greenline379 kr379 krKøb
8Boligcenter DK499 kr499 krKøb
9Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh i 134 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Xtorm Power Bank USB-C PD 20W 10.000mAh/2xUSB-C Sort Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026319 kr47 kr (17%)
1. jun. 2026272 kr39 kr (13%)
31. maj 2026311 kr39 kr (14%)
8. mar. 2026272 kr8 kr (3%)
28. jan. 2026280 kr8 kr (3%)
20. jan. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret