Gå til hovedindhold

Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh

BelkinBatterierEAN: 0745883898930
Pris fra 240 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin BoostCharge Powerbank 20000mAh 30Watt 1xUSB-A 2.0 2xUSB-C Sort
240 kr
Til butik
Belkin BoostCharge Powerbank 20000mAh 30Watt 1xUSB-A 2.0 2xUSB-C Sort billede

Produktinformation

Belkin BoostCharge - Powerbank - med integreret kabel - 20000 mAh - 30 watt - PD - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BPB024HQBK
EAN: 0745883898930
Varenr.: 1003063248
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Belkin Powerbank Pd 30w Integrated Usb-c Cable 20000mah Sort
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Belkin Powerbank Pd 30w Integrated Usb-c Cable 20000mah Sort billede

Produktinformation

30 W USB-C Power Delivery oplader bærbar og tablet hurtigere, når du er på farten Kapacitet på 20 000 mAh holder telefoner og tablets kørende gennem lange dage Integreret USB-C-kabel kan gemmes i etuiet og oplader op til tre enheder LED-indikatorer viser resterende strøm, så du nemt kan planlægge opladning Indbygget beskyttelse mod overbelastning, overophedning og flammer for mere sikker opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Belkin
Kategori: Bærbare batterier
Artikel nr.: BPB024hqBK
EAN: 0745883898930
Varenr.: 5020055631
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK240 kr240 krKøb
2Dustin DK256 kr342,25 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh i 144 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Belkin BoostCharge power bank - with integrated cable - 2 x USB-C USB - 30 Watt Powerbank - Sort - 20000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026240 kr2 kr (1%)
22. maj 2026242 kr14 kr (5%)
19. maj 2026256 kr12 kr (5%)
15. maj 2026244 kr12 kr (5%)
22. feb. 2026256 kr12 kr (5%)
21. feb. 2026244 kr12 kr (5%)
10. jan. 2026256 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret