Gå til hovedindhold

Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh

BelkinBatterierEAN: 0745883815371
Pris fra 512 krtil 681 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin BOOST CHARGE PLUS Powerbank 10000mAh Sort
512 kr
Til butik
Belkin BOOST CHARGE PLUS Powerbank 10000mAh Sort billede

Produktinformation

Belkin BoostCharge Plus - Powerbank - 10000 mAh - 23 Watt - Fast Charge, PD - 2 output-stikforbindelser (Lightning, USB-C) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BPB006BTBLK
EAN: 0745883815371
Varenr.: 996481951
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh
527 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Belkin Powerbank Usb-c Pd With Integrated Cables 10000mah Sort
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Belkin Powerbank Usb-c Pd With Integrated Cables 10000mah Sort billede

Produktinformation

10 000 mAh-batteri holder telefoner opladet gennem lange dage Indbyggede USB-C- og Lightning-kabler gør ekstra tilbehør overflødige Oplad en telefon og et headset samtidig til travle hverdage 18 W samlet udgangseffekt leverer stabil og effektiv opladning på farten LED-indikatorer og slankt 17 mm design gør det nemt at holde styr på strømmen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Belkin
Kategori: Bærbare batterier
Artikel nr.: BPB006BTBLK
EAN: 0745883815371
Varenr.: 5020015780

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK512 kr512 krKøb
2Proshop DK527 kr566 krKøb
3Dustin DK681 kr767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh i 181 dage. Laveste pris i perioden er 488 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 531 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Belkin 10K PD Power Bank with Integrated Cables Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026512 kr15 kr (3%)
18. mar. 2026527 kr15 kr (3%)
22. feb. 2026512 kr16 kr (3%)
30. jan. 2026496 kr35 kr (7%)
29. jan. 2026531 kr11 kr (2%)
24. jan. 2026520 kr24 kr (5%)
3. jan. 2026496 kr16 kr (3%)
10. dec. 2025512 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret