Gå til hovedindhold

NO NAME Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh

NO NAMEBatterierEAN: 0810086361960
Pris fra 611 krtil 744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 611 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh
611 kr
Til butik
Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Trådløs power bank, 10000 mAh, 15 Watt (USB-C), på kabel: USB-C, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: ST-B10Q2SK
EAN: 0810086361960
Varenr.: 3384148
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank med trådløs opladning 10.000 mAh - Satechi, sort
649 kr
Til butik
Powerbank med trådløs opladning 10.000 mAh - Satechi, sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs powerbankHold din smartphone kørende hele dagen med denne elegante Satechi powerbank. Med 10.000 mAh kapacitet og trådløs opladning får du fleksibilitet på farten, uanset om du vil oplade via kabel eller blot lægge telefonen ovenpå. Den slanke, sorte formfaktor ligger godt i lommen eller tasken og er skabt til mobilen som din primære enhed.Hurtig og enkel opladningPowerbanken understøtter hurtig opladning og kan levere op til 20 W via en USB-C-port samt 15 W på en anden port. Den er kompatibel med mobiltelefoner/smartphones og fungerer via USB som strømkilde. Den er desuden MagSafe-kompatibel for en mere praktisk, magnetisk tilpasning med understøttede telefoner.Batterikapacitet: 10.000 mAhTrådløs opladning: JaMagSafe-kompatibel: JaHurtig opladning: JaUdgangseffekt port 1: 20 WUdgangseffekt port 2: 15 WInput/udgang: USB Type-CMaks. antal enheder: 1Indikator/display: Ingen indbygget skærmFarve: SortMål (H × B × D): 10,2 × 1,65 × 7,0 cmVægt: 226,8 gKompatibilitet: Mobiltelefon/smartphoneMedfølger: USB-C til USB-C-kabel og manual...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.32g
EAN: 0810086361960
Varenr.: 1933014
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank med trådløs opladning 10.000 mAh - Satechi, sort
669 kr
Til butik
Powerbank med trådløs opladning 10.000 mAh - Satechi, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.32g
EAN: 0810086361960
Varenr.: 1933014
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Satechi Qi2 Magnetic Powerbank With Stand 10000mah Sort
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK611 kr650 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3Vivas DK669 kr748 krKøb
4Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh i 145 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 649 kr.

Den nuværende pris på 611 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Satechi OntheGo Power Bank Qi2 10K Magnetic Power Bank (Black) Powerbank - Sort - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026611 kr1 kr (0%)
28. maj 2026612 kr37 kr (6%)
23. maj 2026649 kr10 kr (2%)
21. maj 2026639 kr10 kr (2%)
15. maj 2026649 kr10 kr (2%)
14. maj 2026639 kr10 kr (2%)
7. maj 2026649 kr10 kr (2%)
5. maj 2026639 kr18 kr (3%)
14. apr. 2026657 kr49 kr (8%)
9. apr. 2026608 kr24 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret