Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose

XiaomiArmbåndsureEAN: 6932554419844
Pris fra 319 krtil 484 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 27. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose
319 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetstrackere
Farve: 1
Artikel nr.: SMART BAND 10 MYSTIC ROSE
EAN: 6932554419844
Varenr.: 24593514
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 - Rose
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 - Rose billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 Rose. Skærmtype: AMOLED, Skærm diagonal: 4,37 cm (1.72"), Skærmopløsning: 212 x 520 pixel. Enhedstype: Aktivitetstracker til håndled, Formfaktor: Oval, Produktfarve: Lyserød. Batterilevetid: 21 dage, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo), Batterikapacitet: 233 mAh. Understøttede mobile operativsystemer: Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16. Antal pr. pakke: 1 stkPræstationBerøringsskærm: JaFarveskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærm diagonal: 4,37 cm (1.72")Skærmopløsning: 212 x 520 pixelSkærmtype: AMOLEDDesignAftagelig rem: JaArmbånd, materiale: Termoplastisk polyurethan (TPU)Bånd, farve: LyserødEnhedstype: Aktivitetstracker til håndledFormfaktor: OvalHåndled størrelsesområde: 135 - 210 mmHusmateriale: AluminiumKontroltype: BerøringProduktfarve: LyserødVandtæthed: 5 ATMFunktionerAccelerometer: JaGyroskop: JaPulsmåler: JaSøvnkvalitet: JaTimer sovet: JaPorte & GrænsefladerBluetooth: JaBluetooth-version: 5.4StrømstyringBatterikapacitet: 233 mAhBatterilevetid: 21 dage

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetsarmbånd
Vægt: 0.1g
EAN: 6932554419844
Varenr.: 1831083
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 - Rose
-3%379 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aktivitetsarmbånd Xiaomi Smart Band 10 - Rose billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 Rose. Skærmtype: AMOLED, Skærm diagonal: 4,37 cm (1.72"), Skærmopløsning: 212 x 520 pixel. Enhedstype: Aktivitetstracker til håndled, Formfaktor: Oval, Produktfarve: Lyserød. Batterilevetid: 21 dage, Batteriteknologi: Lithium polymer (LiPo), Batterikapacitet: 233 mAh. Understøttede mobile operativsystemer: Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 16. Antal pr. pakke: 1 stkPræstationBerøringsskærm: JaFarveskærm: JaPixeltæthed: 326 ppiSkærm diagonal: 4,37 cm (1.72")Skærmopløsning: 212 x 520 pixelSkærmtype: AMOLEDDesignAftagelig rem: JaArmbånd, materiale: Termoplastisk polyurethan (TPU)Bånd, farve: LyserødEnhedstype: Aktivitetstracker til håndledFormfaktor: OvalHåndled størrelsesområde: 135 - 210 mmHusmateriale: AluminiumKontroltype: BerøringProduktfarve: LyserødVandtæthed: 5 ATMFunktionerAccelerometer: JaGyroskop: JaPulsmåler: JaSøvnkvalitet: JaTimer sovet: JaPorte & GrænsefladerBluetooth: JaBluetooth-version: 5.4StrømstyringBatterikapacitet: 233 mAhBatterilevetid: 21 dageBatteriteknologi: Lithium polymer (LiPo)Genopladeligt batteri: JaOpladningstid: 1 tSystemkravUnderstøttede mobile operativsystemer: Android 8.0Android 8.1Android 9.0iOS 12iOS 13iOS 13.4iOS 14iOS 14.5iOS 15iOS 16Emballage indholdAntal bånd inkluderet: 1Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Aktivitetsarmbånd
Vægt: 0.1g
EAN: 6932554419844
Varenr.: 1831083
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer
419 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Mystic Rose
429 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer
484 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK319 kr358 krKøb
2Boligcenter DK359 kr359 krKøb
3Vivas DK379 kr448 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Proshop DK429 kr468 krKøb
6CompuMail DK484 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose i 136 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026319 kr4 kr (1%)
28. maj 2026315 kr3 kr (1%)
27. maj 2026312 kr3 kr (1%)
26. maj 2026315 kr4 kr (1%)
23. maj 2026319 kr1 kr (0%)
21. maj 2026320 kr1 kr (0%)
18. maj 2026321 kr3 kr (1%)
17. maj 2026318 kr3 kr (1%)
16. maj 2026321 kr6 kr (2%)
15. maj 2026327 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret