Gå til hovedindhold

Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose

XiaomiArmbåndsureEAN: 6932554419844
Pris fra 322 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 27. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer
322 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72" - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR9999GL
EAN: 6932554419844
Varenr.: 1003399330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose
333 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer
419 kr
Til butik
Xiaomi Smart Band 10 Rose Aktivitetssporer billede

Produktinformation

Xiaomi Smart Band 10 Rose AMOLED Aktivitetstracker Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Xiaomi Smart Band 10 i en elegant rose-farve. Denne avancerede aktivitetstracker er udstyret med en strålende AMOLED-skærm på 4,37 cm (172), de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: skal sorteres
EAN: 6932554419844
Varenr.: 97127
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Band 10 - Mystic Rose
429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Smart Band 10 - aktivitetsarmbånd 1,72" AMOLED - Rose/Pink
-14%439 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Smart Band 10 - aktivitetsarmbånd 1,72" AMOLED - Rose/Pink
-13%459 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK322 kr322 krKøb
2CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4Proshop DK429 kr468 krKøb
5Boligcenter DK439 kr439 krKøb
6Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose i 136 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Xiaomi Smart Band 10 - Aktivitetssporer med rem - TPU - håndledsstørrelse: 135-210 mm - display 1.72 - Bluetooth - 15.95 g - mystisk rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026322 kr6 kr (2%)
1. jun. 2026316 kr3 kr (1%)
29. maj 2026319 kr4 kr (1%)
28. maj 2026315 kr3 kr (1%)
27. maj 2026312 kr3 kr (1%)
26. maj 2026315 kr4 kr (1%)
23. maj 2026319 kr1 kr (0%)
21. maj 2026320 kr1 kr (0%)
18. maj 2026321 kr3 kr (1%)
17. maj 2026318 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret