Gå til hovedindhold

Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå

XiaomiElektronikEAN: 6941812768518
Pris fra 465 krtil 669 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 465 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Buds 5 - Titan Grey
465 kr
Til butik
Xiaomi Buds 5 - Titan Grey billede

Produktinformation

Xiaomi Buds 5 tilbyder dig en omfattende lytteoplevelse, der udvisker grænsen mellem teknisk ekspertise og stilfuldt design. Med en kombination af højopløsningslyd, innovativ støjreduktion og førsteklasses komfort er disse trådløse hovedtelefoner det ideelle valg for musikelskere, der værdsætter kvalitet og stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: BHR8116GL
EAN: 6941812768518
Varenr.: 3303689
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Buds 5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grå
519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Buds 5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grå
578 kr
Til butik
Xiaomi Buds 5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grå billede

Produktinformation

Avanceret støjreduktion, AI-støjreduktionsteknologien reducerer effektivt omgivende lyde og giver en klarere lydoplevelse. Det hjælper med at holde fokus på musikken eller opkaldene uden overvældende forstyrrelser. High-fidelity lydydelse, Med en lydoutputtilstand på Hi-Fi stereo og en bred frekvensrespons kan brugerne nyde rig og detaljeret lyd, hvilket forbedrer den samlede lytteoplevelse på tværs af forskellige lydtyper. Pålidelig trådløs teknologi, Udstyret med Bluetooth 5.4 giver disse øretelefoner en stabil forbindelse med minimale udfald, hvilket sikrer uafbrudt lydstreaming fra kompatible enheder. Brugervenlig touch-kontrol, Den indbyggede touch-kontrolfunktion giver mulighed for nem navigation af musikafspilning og opkald, hvilket forenkler brugeroplevelsen uden behov for fysiske knapper. Holdbart og svedafvisende design, IP54-beskyttelsesgraden sikrer, at øretelefonerne er modstandsdygtige over for støv og sved, hvilket gør dem til en passende ledsager til træning, pendling eller udendørs eventyr. Aktiv støjfjerning: Ja, Anbefalet brug: Transportabel elektronik, Audiospecifikationer: Frekvenssvar 16 - 40000 Hz, Bluetooth-version: Bluetooth 5.4, Farve: Titan grå, Hovedtelefonmodeller: I øret, Hovedtelefonteknologi: Dynamisk, Lydudgangsmodus: Hi-Fi stereo, Med mikrofoner: 3, Mikrofonstøjannullering: Ja, Produktbeskrivelse: Xiaomi Buds 5 - ægte trådløse øretelefoner med mik. Produkttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth, Trådløs teknologi: Bluetooth.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 6941812768518
Varenr.: D11897
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå
618 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Xiaomi Buds 5 - grå
-5%629 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Xiaomi Buds 5 - grå
-4%649 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Buds 5 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Grå
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK465 kr504 krKøb
2CompuMail DK519 kr519 krKøb
3Teknikproffset DK578 kr627 krKøb
4CS MEGASTORE DK618 kr657 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Vivas DK649 kr718 krKøb
7Ultrashop669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 465 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 545 kr.

Den nuværende pris på 465 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Xiaomi Buds 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - titan grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026465 kr54 kr (10%)
27. maj 2026519 kr75 kr (13%)
25. maj 2026594 kr4 kr (1%)
24. maj 2026598 kr4 kr (1%)
23. maj 2026594 kr3 kr (1%)
22. maj 2026597 kr3 kr (1%)
19. maj 2026594 kr3 kr (1%)
18. maj 2026597 kr3 kr (1%)
16. maj 2026594 kr3 kr (1%)
15. maj 2026597 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret