Gå til hovedindhold

Nothing CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn

NothingElektronikEAN: 6974434225053
Pris fra 292 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 15. maj

Sammenlign priser på CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn
292 kr
Til butik
CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: A10600099
EAN: 6974434225053
Varenr.: 24255606
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Grøn
294 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Cmf Buds 2 By Nothing (lysegrøn)
-27%329 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Buds 2 - Light Green
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Grøn
369 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing CMF Buds 2 - Lysegrøn
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK292 kr331 krKøb
2CompuMail DK294 kr294 krKøb
3Komplett DK329 kr329 krKøb
4Proshop DK329 kr368 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb
6Av-Cables DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn

PriceData har fulgt prisen på CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn i 176 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for CMF Buds 2 - Trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - lysegrøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026292 kr2 kr (1%)
24. maj 2026294 kr19 kr (7%)
23. maj 2026275 kr1 kr (0%)
22. maj 2026274 kr4 kr (1%)
21. maj 2026278 kr1 kr (0%)
20. maj 2026279 kr25 kr (10%)
18. maj 2026254 kr3 kr (1%)
17. maj 2026257 kr4 kr (2%)
16. maj 2026261 kr11 kr (4%)
15. maj 2026250 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret