Gå til hovedindhold

Nothing CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå

NothingElektronikEAN: 6974434225077
Pris fra 257 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 11. mar.

Sammenlign priser på CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 257 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå
257 kr
Til butik
CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: A10600098
EAN: 6974434225077
Varenr.: 24255605
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Grå
258 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Cmf Buds 2 By Nothing (mørkegrå)
-27%329 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Buds 2 - Dark Grey
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Nothing Buds 2 Trådløs Hovedtelefoner Grå
369 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing CMF Buds 2 - Mørkegrå
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb
2CompuMail DK258 kr258 krKøb
3Komplett DK329 kr329 krKøb
4Proshop DK329 kr368 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb
6Av-Cables DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 257 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for CMF Buds 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - ørespids - Bluetooth - aktiv støjfjerning - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026257 kr4 kr (2%)
28. maj 2026261 kr8 kr (3%)
27. maj 2026253 kr1 kr (0%)
26. maj 2026254 kr4 kr (2%)
24. maj 2026258 kr3 kr (1%)
23. maj 2026261 kr8 kr (3%)
22. maj 2026253 kr1 kr (0%)
21. maj 2026254 kr3 kr (1%)
20. maj 2026257 kr1 kr (0%)
19. maj 2026258 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret