Gå til hovedindhold

Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå

XiaomiSatellit- og kabel-tvEAN: 6941948705630
Pris fra 2.115 krtil 2.839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 724 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2115 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi A Pro 2026 43" 4K UHD (2160p) Sort
2.115 kr
Til butik
Xiaomi A Pro 2026 43" 4K UHD (2160p) Sort billede

Produktinformation

Xiaomi A Pro 2026 - 43" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR10+ - Quantum Dot - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: ELA5956EU
EAN: 6941948705630
Varenr.: 1003452828
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 43" Fladskærms TV LED 4K A Pro 2026
-27%2.190 kr
Før 2.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xiaomi 43" Fladskærms TV LED 4K A Pro 2026 billede

Produktinformation

Oplev billedkvalitet i verdensklasse Dyk ned i en fantastisk visuel oplevelse med Xiaomi QLED TV. Den avancerede Quantum Dot-teknologi leverer en skarp og levende farvegengivelse med DCI-P3 94% farvespektrum og over en milliard farvenuancer. Uanset om du ser film, serier eller spiller, får du enestående detaljer i 4K-opløsning med HDR10+ og Filmmaker Mode, der bringer hvert billede til live. Kraftfuld lyd til total fordybelse Med dobbelte 10W-højttalere og understøttelse af Dolby Audio, DTS-X og DTS-Virtual får du en imponerende lydoplevelse, der matcher de visuelle højder. Krystalklar dialog, dyb bas og realistisk surround-lyd sørger for, at du ikke bare ser indholdet - du lever det. Smart og intuitiv underholdning Det smarte Google TV™-system giver adgang til et væld af apps, streamingtjenester og indhold, mens den indbyggede Google Assistant gør det nemt at styre TV'et med stemmen. Med understøttelse af Apple AirPlay, Google Cast og Miracast kan du nemt streame dine yndlingsfilm, videoer og billeder direkte fra dine enheder. Elegant og moderne design Med en næsten rammeløs skærm og et stilrent metaldesign smelter dette TV perfekt ind i ethvert hjem. Det dobbelte stand-design giver stabilitet, mens den vægmonterbare løsning sikrer fleksibilitet i opsætningen. Problemfri forbindelser og gamingoptimering Med Bluetooth 5.0, dual-band WiFi, HDMI med eARC og ALLM får du en lynhurtig forbindelse til alle dine enheder. Uanset om du gamer eller streamer, sikrer den avancerede MEMC-teknologi og en opdateringshastighed på 60Hz en flydende og responsiv oplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Fladskaerms TV
Artikel nr.: ELA5956EU
EAN: 6941948705630
Varenr.: 3403870
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K TV Xiaomi A Pro 2026 43" QLED Google TV - sort
-24%2.499 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K TV Xiaomi A Pro 2026 43" QLED Google TV - sort
-24%2.519 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå
2.678 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi A Pro 2026 43 4K UHD (2160p) Sort
2.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.115 kr2.115 krKøb
2Proshop DK2.190 kr2.190 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.918 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.678 kr2.877 krKøb
6Ultrashop2.839 kr2.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 2.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.322 kr.

Den nuværende pris på 2.115 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Xiaomi A Pro 2026 - 43 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20262.115 kr43 kr (2%)
9. maj 20262.158 kr45 kr (2%)
1. maj 20262.203 kr46 kr (2%)
25. apr. 20262.249 kr151 kr (6%)
22. apr. 20262.400 kr88 kr (4%)
18. apr. 20262.312 kr66 kr (3%)
14. apr. 20262.378 kr11 kr (0%)
13. apr. 20262.389 kr17 kr (1%)
11. apr. 20262.372 kr11 kr (0%)
10. apr. 20262.383 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret