Gå til hovedindhold

Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå

XiaomiSatellit- og kabel-tvEAN: 6941948705524
Pris fra 1.430 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.417 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1430 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi A Pro 2026 32" 720p Smart TV
1.430 kr
Til butik
Xiaomi A Pro 2026 32" 720p Smart TV billede

Produktinformation

Xiaomi A Pro 2026 - 32" Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: ELA5936EU
EAN: 6941948705524
Varenr.: 1003679120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå
1.558 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 32" Fladskærms TV LED 720p TV QLED 4K A Pro 2026
1.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi A Pro 32" HD Smart TV (2026) - Wi‑Fi, sort
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi A Pro 32" HD Smart TV (2026) - Wi‑Fi, sort
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.430 kr1.430 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.558 kr1.757 krKøb
3Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr3.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå i 142 dage. Laveste pris i perioden er 844 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.796 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.503 kr.

Den nuværende pris på 1.430 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Xiaomi A Pro 2026 - 32 Diagonal klasse LED-bagbelyst LCD TV - QLED - Smart TV - Google TV - 720p 1366 x 768 - HDR - Quantum Dot - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.430 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.420 kr3 kr (0%)
24. apr. 20261.417 kr33 kr (2%)
18. apr. 20261.450 kr33 kr (2%)
20. mar. 20261.417 kr93 kr (6%)
18. mar. 20261.510 kr89 kr (6%)
17. mar. 20261.599 kr89 kr (6%)
16. mar. 20261.510 kr81 kr (5%)
15. mar. 20261.591 kr92 kr (6%)
14. mar. 20261.499 kr53 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret