Gå til hovedindhold

Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml

XerjoffParfume og eau de cologneEAN: 8033488155155
Pris fra 1.349 krtil 2.279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 930 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.345 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Xerjoff Join The Club 40 Knots EDP 100 ml
-41%1.349 kr
Før 2.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xerjoff Join The Club 40 Knots EDP 100 ml billede

Produktinformation

Xerjoff Join The Club 40 Knots EDP er en Aromatic Aquatic duft til kvinder og mænd, der indfanger friheden og sofistikeret luksus ved livet på havet - 40 Knots by Xerjoff blev lanceret i 2012 som en del af den eksklusive Join the Club Collection. Duften...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xerjoff
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8033488155155
Varenr.: 124372
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml
-16%1.895 kr
Før 2.260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum 100ml
2.279 kr
Til butik
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum 100ml billede

Produktinformation

Xerjoff 40 Knots er en hyldest til den sofistikerede sejlers livsstil. 40 Knots afspejler følelsen af frihed på åbent hav og indfanger den friske brise, det salte vand og solen, der glitrer i bølgerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Xerjoff
Kategori: Dufte
Artikel nr.: XJ.KNT.100
EAN: 8033488155155
Varenr.: 3339421
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
XERJOFF 40 Knots Eau de Parfum 100 ml
2.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk1.349 kr1.349 krKøb
2BilligParfume.dk1.895 kr1.895 krKøb
3Cocopanda DK2.279 kr2.279 krKøb
4Lyko DK2.279 kr2.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml i 109 dage. Laveste pris i perioden er 1.345 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.547 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Xerjoff - 40 Knots Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.349 kr546 kr (29%)
30. maj 20261.895 kr546 kr (40%)
8. maj 20261.349 kr145 kr (10%)
2. maj 20261.494 kr149 kr (11%)
30. apr. 20261.345 kr93 kr (6%)
29. apr. 20261.438 kr55 kr (4%)
26. apr. 20261.493 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.484 kr10 kr (1%)
24. apr. 20261.494 kr57 kr (4%)
22. apr. 20261.551 kr109,41 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret