Gå til hovedindhold

RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml

Pris fra 232 krtil 430 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 5. maj

Sammenlign priser på RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Polo Blue EDT, 40 ml.
-48%232 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ralph Lauren Polo Blue EDT, 40 ml. billede

Produktinformation

En klassisk parfume til elegante mand.Parfumen er beriget med noter af kardemomme og iris.

Produktspecifikationer

Mærke: Ralph Lauren
Kategori: Eau de toilet
EAN: 3360377027619
Varenr.: RALPH0006
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml
259 kr
Til butik
RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml billede

Produktinformation

Ralph Lauren Polo Blue Eau de Toilette. Saftig melon giver duften en dejlig friskhed, der komplemeteres af de elegante noter af salvie, basilikum og verbena. Signaturnoten rusind kombineres med træduftende patchouli og forvandles til denne superpopulære akvatiske duft.

Produktspecifikationer

Mærke: RALPH LAUREN
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3360377027619
EAN: 3360377027619
Varenr.: 2886271
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ralph Lauren Polo Blue Men Edt 40ml
-36%273 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ralph Lauren - Polo Blue - 40 ml - Edt
-28%325 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Polo Blue Eau De Toilette 40ml
-15%378 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ralph Lauren Polo Blue Eau De Toilette 40 ml
430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop232 kr232 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3Teknikproffset DK273 kr322 krKøb
4BilligParfume.dk325 kr325 krKøb
5Cocopanda DK378 kr378 krKøb
6EauDeParfum.dk430 kr430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml

PriceData har fulgt prisen på RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for RALPH LAUREN Polo Blue Eau De Toilette - 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026232 kr15 kr (7%)
21. maj 2026217 kr56 kr (21%)
20. maj 2026273 kr56 kr (26%)
19. maj 2026217 kr27 kr (11%)
7. maj 2026244 kr51 kr (26%)
5. maj 2026193 kr132 kr (41%)
3. maj 2026325 kr132 kr (68%)
1. maj 2026193 kr56 kr (22%)
21. apr. 2026249 kr76 kr (23%)
20. apr. 2026325 kr76 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret