Gå til hovedindhold

wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter

WolfcraftRedskaberEAN: 4006885693906
Pris fra 540 krtil 1.336,56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 796,56 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
wolfcraft GmbH VLC 800 Sort 46,5 cm
540 kr
Til butik
wolfcraft GmbH VLC 800 Sort 46,5 cm billede

Produktinformation

wolfcraft GmbH VLC 800. Ramme, farve: Sort, Maksimal skærebredde: 46,5 cm, Laminat tykkelse (maks.): 1,1 cm. Bredde: 197 mm, Dybde: 661 mm, Højde: 211 mm

Produktspecifikationer

Mærke: wolfcraft
Artikel nr.: WF6939000
EAN: 4006885693906
Varenr.: 995088330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter
804 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wolfcraft Vinyl-laminatskærer VLC 800
-11%1.336,56 kr
Før 1.503,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wolfcraft Vinyl-laminatskærer VLC 800 billede

Produktinformation

Denne innovative gulvskærer er konstrueret til at tilbyde præcision og effektivitet i skæringen af diverse gulvmaterialer. Med sin avancerede teknologi er den i stand til at klare forskellige typer laminat, inklusiv varianter med indbygget støjreduktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfcraft
Kategori: Håndværktøj
EAN: 4006885693906
Varenr.: 434801

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK540 kr540 krKøb
2CS MEGASTORE DK804 kr843 krKøb
3Globaltools.dk1.336,56 kr1.336,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter

PriceData har fulgt prisen på wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 540 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for wolfcraft GmbH VLC 800 - vinyl and Laminate cutter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026540 kr65 kr (11%)
23. maj 2026605 kr2 kr (0%)
22. maj 2026607 kr2 kr (0%)
8. maj 2026605 kr114 kr (16%)
7. maj 2026719 kr53 kr (8%)
6. maj 2026666 kr67 kr (11%)
13. apr. 2026599 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026605 kr88 kr (13%)
13. mar. 2026693 kr25 kr (4%)
27. feb. 2026668 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret