Gå til hovedindhold

wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm

WolfcraftRedskaberEAN: 4006885435209
Pris fra 103 krtil 146,85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43,85 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 22. apr.

Sammenlign priser på wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
wolfcraft GmbH MG 200 Patron til fugepistol
103 kr
Til butik
wolfcraft GmbH MG 200 Patron til fugepistol billede

Produktinformation

wolfcraft GmbH MG 200. Type: Patron til fugepistol, Produktfarve: Sort, Volumen: 310 ml. Bredde: 350 mm, Dybde: 65 mm, Højde: 175 mm

Produktspecifikationer

Mærke: wolfcraft
Artikel nr.: WF4352000
EAN: 4006885435209
Varenr.: 995961627
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm
106 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wolfcraft Fugepistol MG 200 BASIC
-12%146,85 kr
Før 166,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wolfcraft Fugepistol MG 200 BASIC billede

Produktinformation

Dette produkt repræsenterer en avanceret fugepistol, som er skræddersyet til nøjagtig og effektiv anvendelse af fugematerialer som silikone og akryl. Med sin robuste konstruktion og kraftfulde mekanisme er den i stand til at håndtere et tryk på op til 130...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfcraft
Kategori: Murerværktøj
EAN: 4006885435209
Varenr.: 434762

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK103 kr103 krKøb
2CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
3Globaltools.dk146,85 kr146,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm

PriceData har fulgt prisen på wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 146,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for wolfcraft GmbH MG 200, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 130 kg, Akrylglas, Silikone, 350 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026103 kr3 kr (3%)
9. maj 2026106 kr21 kr (25%)
22. apr. 202685 kr37 kr (30%)
15. apr. 2026122 kr16 kr (15%)
14. apr. 2026106 kr40,85 kr (28%)
5. apr. 2026146,85 kr18,85 kr (15%)
29. mar. 2026128 kr18,85 kr (13%)
25. mar. 2026146,85 kr61,85 kr (73%)
23. mar. 202685 kr61,85 kr (42%)
22. mar. 2026146,85 kr61,85 kr (73%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret