Gå til hovedindhold

wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm

wolfcraftRedskaberEAN: 4006885435605
Pris fra 193 krtil 460,05 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 267,05 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
wolfcraft GmbH MG 600 PRO Patron til fugepistol
193 kr
Til butik
wolfcraft GmbH MG 600 PRO Patron til fugepistol billede

Produktinformation

wolfcraft GmbH MG 600 PRO. Type: Patron til fugepistol, Produktfarve: Sort, Volumen: 310 ml. Bredde: 400 mm, Dybde: 75 mm, Højde: 195 mm. Oprindelsesland: Europa

Produktspecifikationer

Mærke: wolfcraft
Artikel nr.: 4356000
EAN: 4006885435605
Varenr.: 995090636
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm
215 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
wolfcraft MG 600 PRO Caulking Gun
215 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wolfcraft Fugepistol MG 600 PROFESSIONEL
-11%460,05 kr
Før 517,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK193 kr193 krKøb
2CS MEGASTORE DK215 kr254 krKøb
3Proshop DK215 kr254 krKøb
4Globaltools.dk460,05 kr460,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm

PriceData har fulgt prisen på wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for wolfcraft GmbH MG 600 PRO, Patron til fugepistol, Sort, 310 ml, 280 kg, Akrylglas, Silikone, 400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026193 kr71 kr (27%)
14. maj 2026264 kr7 kr (3%)
12. maj 2026257 kr5,9 kr (2%)
11. maj 2026251,1 kr36,1 kr (17%)
13. apr. 2026215 kr42 kr (16%)
6. apr. 2026257 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026258 kr6 kr (2%)
2. apr. 2026264 kr6 kr (2%)
10. mar. 2026258 kr31 kr (14%)
6. feb. 2026227 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret