Gå til hovedindhold

Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort

CudyBroer og routereEAN: 6971690791193
Pris fra 275 krtil 384 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy LT400 N300 4G Trådløs router
275 kr
Til butik
Cudy LT400 N300 4G Trådløs router billede

Produktinformation

Cudy LT400 N300 - trådløs router - WWAN - Wi-Fi 4 - 2,4 GHz - 4G

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LT400_EU
EAN: 6971690791193
Varenr.: 1001346672
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy 4G Router LT400 Cat4 N300 - Wireless router
283 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort
-6%359 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort billede

Produktinformation

Stabil Wi‑Fi og 4G internet i hjemmetCUDY LT400 giver dig pålidelig trådløs forbindelse i hele hjemmet. Den leverer Wi‑Fi 4 (802.11n) op til 300 Mbps på 2,4 GHz og kan samtidig dele mobilt bredbånd via 4G LTE Cat.4 med NanoSIM. Ideel som primær router eller som backup, når fastnetforbindelsen driller.Nem drift og kontrolRouteren har webbaseret administration, QoS for prioritering af trafik og funktioner som gæstenetværk, NAT og forældrekontrol. De fire eksterne, aftagelige antenner hjælper med stabil dækning, og LED‑indikatorer gør status let at aflæse.Fleksible tilslutningerLT400 har 1 WAN‑port og 3 LAN‑porte (10/100 Mbit/s) samt SIM‑kortslot. Den leveres med netadapter, LAN‑kabel og hurtig installationsvejledning, så du kommer hurtigt i gang.Produkttype: BordrouterFarve: SortWi‑Fi standard: Wi‑Fi 4 (802.11n), 2,4 GHz, op til 300 MbpsMobilnet: 4G LTE Cat.4, NanoSIM, SMSPorte: 1× Ethernet WAN (RJ‑45), 3× Ethernet LAN (10/100 Mbit/s)SIM‑kortslot: JaAntennedesign: Ekstern, aftageligSikkerhedsfunktioner: Gæsteadgang, NAT, forældrekontrolAdministration: Webstyring, QoS, DDNS, reset-knapStrøm: 12 V, 1 A (AC/DC)Mål (H × B × D): 3,2 × 22,9 × 14,7 cmVægt: 0,264 kgDriftstemp.: 0 – 40 °C; Luftfugtighed: 5 – 95 %Opbevaringstemp.: −20 – 70 °CMedfølger: AC‑adapter, LAN‑kabel, hurtigt startshefte, antenner...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 1.26g
EAN: 6971690791193
Varenr.: 1898056
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort
-5%379 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cudy LT400 N300 4G Trådløs router
379 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY 4G Router LT400 Cat4 N300
-34%384 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK275 kr275 krKøb
2Proshop DK283 kr322 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr458 krKøb
5Ultrashop379 kr379 krKøb
6Teknikproffset DK384 kr443 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort

PriceData har fulgt prisen på Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Wi‑Fi router CUDY LT400 4G LTE med SIM - 300 Mbps, 2,4 GHz, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026275 kr1 kr (0%)
30. maj 2026274 kr9 kr (3%)
28. maj 2026283 kr76 kr (21%)
27. maj 2026359 kr91 kr (34%)
20. maj 2026268 kr3 kr (1%)
14. maj 2026265 kr3 kr (1%)
10. maj 2026268 kr3 kr (1%)
9. maj 2026265 kr3 kr (1%)
8. maj 2026268 kr3 kr (1%)
7. maj 2026271 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret