Gå til hovedindhold

Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5

CudyBroer og routereEAN: 6971690792060
Pris fra 359 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5
359 kr
Til butik
Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 billede

Produktinformation

3.0, trådløs router 4-port switch, Wi-Fi 5, 4G

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: LT500D_EU
EAN: 6971690792060
Varenr.: 3326682
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy LT500D Trådløs router
402 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY 4G Router LT500D CAT4/WF5 AC1200
-40%430 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CUDY 4G Router LT500D CAT4/WF5 AC1200 billede

Produktinformation

CUDY 4G LTE AC1200 Dual Band Wi-Fi Router, 4G LTE FDD & TDD, AC1200 Dual Band Wi-Fi, VPN Server and VPN Client Support, DNS over Cloudflare/NextDNS/Google, SMS send and receive, Enjoy Blazing Fast 4G LTE Network, Nyd lynhurtig 4G LTE og Wi-Fi-hastighed. LT500 bruger den seneste generation af 4G LTE-teknologi til at nå hastigheder på op til 150 Mbps ved download og 50 Mbps ved upload. Det giver dig også mulighed for at oprette forbindelse via Wi-Fi med en maksimal hastighed på 867 Mbps på 5 GHz og 300 Mbps på 2,4 GHz for at nyde gaming, streaming og meget mere. Get Wi-Fi Where You Need It, Testet i marken i årevis for at sikre universel kompatibilitet med 4 avancerede antenner for at levere en jævn forbindelse. Tilslut blot et SIM-kort og tænd for dette elegante stykke teknologi for at bruge hurtig og stabil Wi-Fi, uanset om du er hjemme eller arbejder med fjernbetjening. Plug and Play, Med et integreret 4G LTE-modem og en indbygget SIM-kortslot er alt, hvad du skal gøre, at indsætte et nano-SIM-kort, et 4G LTE-netværk har aldrig været nemmere. Flexible WAN/LAN Port, WAN/LAN-porten kan konfigureres som en WAN- eller LAN-port. Når du arbejder på LAN-tilstand, er LT500 blot en normal 4G LTE-router. Mens du arbejder på WAN-tilstand, kan LT500 opretholde 4G- og WAN-forbindelser på samme tid og tilbyde internet fortrinsvis fra kablede porte for at reducere 4G-mobildatatakster. For mere information, se den downloadbare pdf-fil under produktmediefanen nedenfor.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
EAN: 6971690792060
Varenr.: C71600
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi router dual‑band Cudy LT500D 4G - sort
-10%449 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi router dual‑band Cudy LT500D 4G - sort
-10%469 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2CompuMail DK402 kr402 krKøb
3Teknikproffset DK430 kr489 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 325 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Cudy LT500D 4G AC1200 Wi-Fi Router with Detachable Antennas - Wireless router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026359 kr9 kr (3%)
27. maj 2026350 kr1 kr (0%)
12. maj 2026349 kr1 kr (0%)
9. maj 2026350 kr1 kr (0%)
8. maj 2026349 kr10 kr (3%)
7. maj 2026359 kr72 kr (17%)
6. maj 2026431 kr1 kr (0%)
5. maj 2026432 kr3 kr (1%)
1. maj 2026429 kr71 kr (20%)
30. apr. 2026358 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret