Gå til hovedindhold

Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5

CudyBroer og routereEAN: 6971690792848
Pris fra 544 krtil 761 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
*CUDY LT500 Outdoor Rout er 4G LTE SIM AC1200
544 kr
Til butik
*CUDY LT500 Outdoor Rout er 4G LTE SIM AC1200 billede

Produktinformation

*CUDY LT500 Outdoor Rout er 4G LTE SIM AC1200

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LT500 Outdoor_EU
EAN: 6971690792848
Varenr.: 1001576103
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5
558 kr
Til butik
Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 billede

Produktinformation

Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router er en robust og højtydende router designet til udendørs brug. Den giver pålidelig 4G LTE-forbindelse, hvilket sikrer hurtig og stabil internetadgang i områder uden fast bredbånd. Med AC1200 Wi-Fi-funktioner tilbyder den dual-band trådløse hastigheder for jævn ydeevne, selv i udfordrende miljøer. Det udendørs design med vejrfaste funktioner sikrer holdbarhed og lang levetid, hvilket gør den ideel til udendørs steder, der har brug for konstant internetadgang.

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: LT500 Outdoor
EAN: 6971690792848
Varenr.: 3326684
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G udendørs router - Cudy LT500, dual-band AC1200, hvid
-18%599 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4G udendørs router - Cudy LT500, dual-band AC1200, hvid billede

Produktinformation

Stabil 4G internet til hjem og erhvervCudy LT500 er en kraftig 4G udendørs router, der giver dig hurtig og stabil Wi‑Fi-dækning via mobilnettet. Den dual‑band AC1200-løsning leverer op til 300 Mbit/s på 2,4 GHz og 867 Mbit/s på 5 GHz, så hele husstanden kan streame og arbejde trådløst. Enheden kan monteres på væg eller mast og er beskyttet med IP65, så den er velegnet til krævende udendørs placeringer.Fleksibel netværksstyringRouteren understøtter nanoSIM til 4G LTE (TDD/FDD) og har Ethernet WAN, så du kan skifte mellem mobil- og kablet internet. Funktioner som DDNS, port forwarding, port triggering, DMZ og UPnP gør den oplagt til fjernadgang og smarte netværksopsætninger. WMM, Wake‑on‑LAN samt IPv4/IPv6 understøttes.Sikkerhed og nem opsætningLT500 har trådløs sikkerhed med WEP, WPA, WPA‑PSK, WPA2 og WPA2‑PSK. Den leveres med PoE-strømforsyning, monteringssæt, LAN‑kabel og en hurtig installationsguide, så du kommer hurtigt online. LED‑indikatorer for system og WLAN giver et klart overblik.Wi‑Fi-standard: Wi‑Fi 5 (802.11ac), dual‑band 2,4/5 GHzHastighed: 300 Mbit/s (2,4 GHz) + 867 Mbit/s (5 GHz)Mobilnet: 4G LTE (TDD/FDD); 3G WCDMA; 2G GSM/EDGESIM-type: NanoSIM; Dual SIM: nejAntaller antenner: 2; aftagelige; intern og ekstern designEthernet-porte: 1 × RJ‑45 Fast Ethernet (10/100)Strøm: PoEIP-klasse: IP65Arbejdstemperatur: −20 – 60 °CLED-indikatorer: System, WLANHukommelse: 128 MB RAM; 16 MB flashUnderstøttede protokoller: IPv4/IPv6, DHCP klient/server, UPnPSikkerhed: WEP, WPA, WPA‑PSK, WPA2, WPA2‑PSK; DMZMontering: Væg- og mastemonteringMedfølger: PoE‑injektor, LAN‑kabel, monteringssæt, quick guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 0.77g
EAN: 6971690792848
Varenr.: 1896763
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G udendørs router - Cudy LT500, dual-band AC1200, hvid
-17%619 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY 4G Router LT500 Outdoor Cat 4 AC1200 IP65
-18%761 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK544 kr544 krKøb
2Proshop DK558 kr597 krKøb
3Boligcenter DK599 kr599 krKøb
4Vivas DK619 kr698 krKøb
5Teknikproffset DK761 kr820 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 i 159 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 544 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Cudy LT500 Outdoor 4G AC1200 Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026544 kr1 kr (0%)
31. maj 2026545 kr1 kr (0%)
27. maj 2026544 kr7 kr (1%)
22. maj 2026537 kr2 kr (0%)
15. maj 2026539 kr2 kr (0%)
13. maj 2026537 kr1 kr (0%)
12. maj 2026538 kr1 kr (0%)
9. maj 2026539 kr2 kr (0%)
8. maj 2026537 kr2 kr (0%)
7. maj 2026535 kr124 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret