Gå til hovedindhold

Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G

CudyBroer og routereEAN: 6971690792282
Pris fra 2.172 krtil 3.354 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.182 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.889 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2172 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G
2.172 kr
Til butik
Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G billede

Produktinformation

Cudy P5 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) 5G Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: P5
EAN: 6971690792282
Varenr.: 3336233
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi 6 router Cudy P5 - Gigabit, dual‑band 5G, sort
-11%2.199 kr
Før 2.482 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi‑Fi 6 router Cudy P5 - Gigabit, dual‑band 5G, sort billede

Produktinformation

Hurtig og stabil Wi‑Fi 6 router til hjem og kontorCudy P5 er en kraftig Wi‑Fi 6 router med gigabit-porte og dual‑band 2,4/5 GHz, der giver høj trådløs hastighed til streaming, gaming og hjemmearbejde. Den indbyggede Qualcomm‑processor med 2 kerner på 1,0 GHz og 256 MB DDR3 RAM sikrer smidig drift, mens 6 eksterne, aftagelige antenner leverer solid dækning.Fleksibel internetforbindelse - også via 5GRouteren har SIM‑kortslot med 5G Sub6 SA/NSA og understøtter også 4G LTE‑FDD samt dual‑SIM. Du kan derfor bruge mobilnet som primær eller backup‑forbindelse. Fire gigabit LAN‑porte giver fuld hastighed til kablede enheder.Sikkerhed og kontrolCudy P5 tilbyder indbygget firewall, NAT, DMZ, filtrering efter IP og MAC samt WPS-knap, QoS og MIMO. Til fjernadgang og privat forbindelse understøttes VPN‑servere som PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, IPsec og Zerotier. DDNS, UPnP, DHCP‑klient/server og port forwarding gør opsætningen enkel.Wi‑Fi-standarder: Wi‑Fi 6 (802.11ax), 802.11ac/n/a/g/bHastighed: op til 574 Mbit/s (2,4 GHz) + 2.402 Mbit/s (5 GHz)Antaller antenner: 6, eksterne og aftageligeProcessor: Qualcomm, 2 kerner, 1,0 GHzHukommelse: 256 MB DDR3, 128 MB flashPorte: 4× Gigabit LAN (RJ‑45), WAN via RJ‑45SIM: Dual nanoSIM, 5G Sub6 SA/NSA, 4G LTE‑FDD, WCDMAStrøm: 12 V, 2,5 A (ekstern adapter medfølger)Dimensioner: H × B × D: 4,82 × 15,25 × 25,3 cmDriftstemperatur: 0 – 45 °C; Luftfugtighed: 5 – 95 %...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 1.25g
EAN: 6971690792282
Varenr.: 1889837
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy P5 Trådløs router
2.207 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi 6 router Cudy P5 - Gigabit, dual‑band 5G, sort
-11%2.219 kr
Før 2.502 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CUDY 5G Router P5 Rel 16 AX3000 Gigabit Dual-SIM
-11%3.354 kr
Før 3.789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.172 kr2.172 krKøb
2Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
3CompuMail DK2.207 kr2.207 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
5Teknikproffset DK3.354 kr3.413 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G

PriceData har fulgt prisen på Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.889 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 2.217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.062 kr.

Den nuværende pris på 2.172 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Cudy P5 5G SA/NSA AX3000 Wi-Fi 6 Router - Wireless router 5G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.172 kr101 kr (5%)
1. jun. 20262.071 kr102 kr (5%)
31. maj 20262.173 kr3 kr (0%)
30. maj 20262.170 kr99 kr (5%)
19. maj 20262.071 kr115 kr (6%)
13. maj 20261.956 kr70 kr (3%)
27. apr. 20262.026 kr10 kr (0%)
21. apr. 20262.016 kr68 kr (3%)
16. apr. 20261.948 kr10 kr (1%)
15. apr. 20261.958 kr44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret