Gå til hovedindhold

Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm

WicuSanitetEAN: 4046553100107
Pris fra 146 krtil 4.525 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.379 kr (97% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm
146 kr
Til butik
Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej

Produktspecifikationer

Mærke: Alumeco A/s
Kategori: Kobberrør & rørskærer
EAN: 4046553100107
Varenr.: 36365
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
22 mm Wicu rør Special grå 25 meter
159 kr
Til butik
22 mm Wicu rør Special grå 25 meter billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4046553100107
Varenr.: 15842998419791
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
25 meter Wicu kobberrør bløde, 22 mm
3.299 kr
Til butik
25 meter Wicu kobberrør bløde, 22 mm billede

Produktinformation

Kobberrør 22 mm fleksibel løsning til installationerDette kobberrør på 22 mm i kobber er et oplagt valg til dig, der ønsker en driftssikker og fleksibel rørføring. Røret leveres i en praktisk længde på 25 meter, hvilket gør det velegnet til både små og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wicu
Kategori: VVS fittings
Farve: copper
Størrelse: 22 x 1.0 mm
EAN: 4046553100107
Varenr.: 040204022
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
25 meter Wicu kobberrør bløde, 22 mm
4.400 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
25 meter Wicu kobberrør bløde, 22 mm
4.525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk146 kr146 krKøb
2EL-GROSSISTEN159 kr159 krKøb
3CompletVVS3.299 kr3.299 krKøb
4LavprisVVS4.400 kr4.400 krKøb
5BilligVVS DK4.525 kr4.525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm

PriceData har fulgt prisen på Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm i 160 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.847 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 22 X 1,0 Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026146 kr13 kr (8%)
9. maj 2026159 kr13 kr (9%)
7. maj 2026146 kr40 kr (22%)
6. maj 2026186 kr40 kr (27%)
21. mar. 2026146 kr18 kr (11%)
20. mar. 2026164 kr18 kr (12%)
17. mar. 2026146 kr18 kr (11%)
16. mar. 2026164 kr18 kr (12%)
4. mar. 2026146 kr3.153 kr (96%)
3. mar. 20263.299 kr3.153 kr (2160%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret