Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks

WeraRedskaberEAN: 4013288182180
Pris fra 694 krtil 949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 688 kr 15. maj

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2, 27 dele
694 kr
Til butik
Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2, 27 dele billede

Produktinformation

Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt, 27 stykker, i foldbar boks

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 05135918001
EAN: 4013288182180
Varenr.: 2570816
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks
707 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt 27 Dele
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Topnøglesæt WERA Zyklop Mini 2 - skralde med hurtigudløser
929 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Topnøglesæt WERA Zyklop Mini 2 - skralde med hurtigudløser
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK694 kr733 krKøb
2CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
3CompuMail DK744 kr744 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Vivas DK949 kr1.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks i 182 dage. Laveste pris i perioden er 673 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 725 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt Zyklop Mini 2 - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - 27 stykker - i foldbar boks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026694 kr29 kr (4%)
19. maj 2026723 kr12 kr (2%)
16. maj 2026711 kr23 kr (3%)
15. maj 2026688 kr6 kr (1%)
14. maj 2026694 kr16 kr (2%)
28. apr. 2026710 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026706 kr4 kr (1%)
26. apr. 2026710 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026704 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026700 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret