Gå til hovedindhold

Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288193537
Pris fra 305 krtil 469 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 967/9 TX XL - L-nøglesæt - 9 stykker - i holder
305 kr
Til butik
Wera 967/9 TX XL - L-nøglesæt - 9 stykker - i holder billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Unbrakonøgle
Farve: 1
Artikel nr.: 05024470001
EAN: 4013288193537
Varenr.: 4488290
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele
305 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 967/9 TX XL L-nøglesæt 9 Dele
322 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stiftnøglesæt 967/9 TX XL HF1 multicolour, 9 stk
-38%385,79 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Torxnøglesæt vinkel - Wera 967/9 TX XL, 9 dele, farvekodet
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Torxnøglesæt vinkel - Wera 967/9 TX XL, 9 dele, farvekodet
-4%469 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
2Proshop DK305 kr344 krKøb
3CompuMail DK322 kr322 krKøb
4Globaltools.dk385,79 kr385,79 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele i 184 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 310 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wera 967/9 TX SXL Multicolour HF 1 Vinkelnøglesæt med holdefunktion, lang, 9 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026305 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026304 kr6 kr (2%)
29. apr. 2026298 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026301 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026304 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026307 kr14 kr (5%)
19. apr. 2026293 kr15 kr (5%)
16. apr. 2026308 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026309 kr10 kr (3%)
16. feb. 2026299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret