Gå til hovedindhold

Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288170125
Pris fra 315 krtil 680,88 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 365,88 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 15. maj

Sammenlign priser på Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 967/9 TX BO L-nøglesæt 9 Dele
315 kr
Til butik
Wera 967/9 TX BO L-nøglesæt 9 Dele billede

Produktinformation

Wera 967/9 TX BO - L-nøglesæt - 9 stykker - i holder

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05073599001
EAN: 4013288170125
Varenr.: 995936398
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 967/9 TX BO - L-nøglesæt - 9 stykker - i holder
338 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele
345 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Torxnøglesæt Wera 967/9 TX Multi
-30%451,5 kr
Før 645 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SEKSKANTNØGLESÆT TX 8-TX 40 MED BORING
454,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Torx-nøglesæt Wera 967/9 TX BO - 9 dele
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Torx-nøglesæt Wera 967/9 TX BO - 9 dele
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sekskantnøglesæt tx 8-tx 40 med boring
493,75 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wera Torxnøglesæt T8-T40 m.kugle
-3%680,88 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK315 kr315 krKøb
2CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
3Proshop DK345 kr384 krKøb
4Globaltools.dk451,5 kr451,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN454,98 kr454,98 krKøb
6Boligcenter DK469 kr469 krKøb
7Vivas DK489 kr568 krKøb
8MaintainIt493,75 kr493,75 krKøb
9Cykelexperten.dk680,88 kr680,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele i 97 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 338 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Wera 967 SPKL/9 TORX® BO Vinkelnøglesæt Multicolour, BlackLaser, SB, 9 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026315 kr23 kr (7%)
21. maj 2026338 kr1 kr (0%)
20. maj 2026337 kr20 kr (6%)
19. maj 2026317 kr14 kr (5%)
16. maj 2026303 kr4 kr (1%)
15. maj 2026299 kr2 kr (1%)
14. maj 2026301 kr2 kr (1%)
13. maj 2026303 kr2 kr (1%)
12. maj 2026305 kr2 kr (1%)
11. maj 2026307 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret