Gå til hovedindhold

Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g

WeraRedskaberEAN: 4013288139177
Pris fra 200 krtil 560 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 23. maj

Sammenlign priser på Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet
200 kr
Til butik
Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet billede

Produktinformation

Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet. Produkttype: L-formet unbrakonøglesæt, Type af hex-nøgle størrelse: Metrisk/imperial, Antal nøgler inkluderet: 9 stk. Pakkevægt: 464 g

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05073594001
EAN: 4013288139177
Varenr.: 995988253
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unbrakonøglesæt Wera 950/9 HP 4
-30%320,25 kr
Før 457,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Unbrakonøglesæt Wera 950/9 HP 4 billede

Produktinformation

Dette innovative sæt af vinkelskruetrækkere er nøje designet til at tilbyde en optimal løsning for arbejde med unbrakoskruer under trænge og udfordrende forhold. Med sættets specielle udformning, som inkluderer skruetrækkere med en bemærkelsesværdigt kort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Unbraconøgler
EAN: 4013288139177
Varenr.: 242664
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g
560 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK200 kr200 krKøb
2Globaltools.dk320,25 kr320,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK560 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g

PriceData har fulgt prisen på Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 46% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Wera 950/9 Hex-Plus 4 Vinkelnøglesæt, metrisk, stelforkromet, L-formet unbrakonøglesæt, Metrisk/imperial, 9 stk, Krom-vanadium-stål, Kromatering, 464 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026200 kr2 kr (1%)
23. maj 2026198 kr1 kr (1%)
22. maj 2026199 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026198 kr122,25 kr (38%)
27. mar. 2026320,25 kr183,75 kr (36%)
26. mar. 2026504 kr183,75 kr (57%)
17. mar. 2026320,25 kr125,75 kr (28%)
16. mar. 2026446 kr125,75 kr (39%)
24. feb. 2026320,25 kr174,75 kr (35%)
23. feb. 2026495 kr180 kr (57%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret