Gå til hovedindhold

Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288012272
Pris fra 138 krtil 251,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113,25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 812/1 Skruetrækkerhåndtag
138 kr
Til butik
Wera 812/1 Skruetrækkerhåndtag billede

Produktinformation

Wera 812/1 - Skruetrækkerhåndtag - 120 mm - 1/4"

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05051205001
EAN: 4013288012272
Varenr.: 995937232
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm
143 kr
Til butik
Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm billede

Produktinformation

Kvalitets bit-håndgreb med stærk permanent magnet, der holder bits drønfast. Flerkomponent Kraftform-greb til bekvemt ergonomisk arbejde. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. Egnet til bits med 1/4"-udvendig sekskantstilslutning ifølge DIN ISO 1173-C 6,3.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 5051205001
EAN: 4013288012272
Varenr.: 2670947
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skruetrk. m/magnet 1/4 Wera 812/1
192 kr
Til butik
Skruetrk. m/magnet 1/4 Wera 812/1 billede

Produktinformation

Wera Kvalitets bit-håndgreb med stærk permanent magnet, der holder bits drønfast. Flerkomponent Kraftform-greb til bekvemt ergonomisk arbejde. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bits skruetrækkere
EAN: 4013288012272
Varenr.: 229492
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bits-håndgreb 812/1 1/4''x120
-30%213,5 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BITSSKRUETRÆKKER VARIO M/MAGNET
246,91 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4'' x 120 mm
251,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK138 kr138 krKøb
2Proshop DK143 kr182 krKøb
3Elvvs.dk192 kr192 krKøb
4Globaltools.dk213,5 kr213,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN246,91 kr246,91 krKøb
6vvsfittings.dk251,25 kr251,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Wera 812/1 Bits-håndgreb, med stærk permanentmagnet, 1/4 tomme x 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026138 kr52 kr (27%)
12. maj 2026190 kr45 kr (31%)
24. apr. 2026145 kr10 kr (7%)
19. apr. 2026135 kr10 kr (7%)
18. apr. 2026145 kr32 kr (18%)
17. apr. 2026177 kr12 kr (6%)
15. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
14. apr. 2026186 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026188 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret