Gå til hovedindhold

Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt

MakitaRedskaberEAN: 0088381459563
Pris fra 195 krtil 649,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 454,95 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt
195 kr
Til butik
Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt billede

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier til Prof
Farve: 4
Artikel nr.: 197363-4
EAN: 0088381459563
Varenr.: 6552271
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita DC10SB battery charger - 240 Watt
196 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Batterioplader 240Watt
224 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader Makita DC10SB 240 W til elværktøj
-4%269 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader Makita DC10SB 240 W til elværktøj
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Batterioplader 240Watt
319 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Lader Dc10sb 12v - 197363-4
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
2Proshop DK196 kr235 krKøb
3CompuMail DK224 kr224 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr358 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7Homeshop DK649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt

PriceData har fulgt prisen på Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt i 184 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Makita DC10SB - Batterioplader - 1 x batterier lader op - 240 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026195 kr1 kr (1%)
15. maj 2026196 kr1 kr (1%)
12. maj 2026197 kr1 kr (1%)
9. maj 2026198 kr1 kr (1%)
7. maj 2026199 kr1 kr (1%)
6. maj 2026200 kr1 kr (0%)
3. maj 2026201 kr1 kr (0%)
1. maj 2026202 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026203 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret