Gå til hovedindhold

Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288003263
Pris fra 41 krtil 66,64 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 25,64 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 9. maj

Sammenlign priser på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 05008015001, 22 mm, 130 mm, 22 mm
41 kr
Til butik
Wera 05008015001, 22 mm, 130 mm, 22 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Kærv
Farve: 1
Artikel nr.: 05008015001
EAN: 4013288003263
Varenr.: 1881463
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,5 x 0,6 mm
42 kr
Til butik
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,5 x 0,6 mm billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til behageligt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 3.5 x 0.6 mm
EAN: 4013288003263
Varenr.: 853021248
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
WERA 335 Skruetrækker til lige - elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm
44 kr
Til butik
WERA 335 Skruetrækker til lige - elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm billede

Produktinformation

Wera Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til bekvemt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skruetrækkere med ligekærv
EAN: 4013288003263
Varenr.: 229382
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 335/0.6x3.5-100
-30%48,26 kr
Før 68,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 335 Skruetrækker til lige - elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm
48,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,5 x 0,6 mm
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,5 x 0,6 mm
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm
62 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER 335 LK 0,6X3,5X100
66,64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
3Elvvs.dk44 kr44 krKøb
4Globaltools.dk48,26 kr48,26 krKøb
5vvsfittings.dk48,75 kr48,75 krKøb
6BilligVVS DK59 kr59 krKøb
7LavprisVVS59 kr59 krKøb
8Proshop DK62 kr101 krKøb
9EL-GROSSISTEN66,64 kr66,64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.6 x 3.5 x 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202641 kr
27. maj 202641,25 kr
23. maj 202641 kr
19. maj 202641,25 kr6,25 kr (18%)
9. maj 202635 kr6,25 kr (15%)
7. maj 202641,25 kr
27. apr. 202641 kr
18. apr. 202641,25 kr3,25 kr (9%)
15. apr. 202638 kr2 kr (5%)
13. apr. 202640 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret