Gå til hovedindhold

Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288003256
Pris fra 37 krtil 75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,0 mm
37 kr
Til butik
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,0 mm billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til behageligt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 3.0x80mm
EAN: 4013288003256
Varenr.: 881703228
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 05110001001, 161 mm
40 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 335/0,5x3 x80
-30%43,49 kr
Før 62,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skruetrækker 335/0,5x3 x80 billede

Produktinformation

Dette værktøj er konstrueret med henblik på at levere en overlegen ydeevne samt en lang holdbarhed, hvilket gør det særdeles velegnet til både elektriske opgaver og præcisionsarbejde. En af de mest markante egenskaber ved skruetrækkeren er dens avancerede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Lige kærv skruetrækker
EAN: 4013288003256
Varenr.: 90125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm
47 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,0 mm
69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 3,0 mm
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj37 kr37 krKøb
2CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
3Globaltools.dk43,49 kr43,49 krKøb
4Proshop DK47 kr86 krKøb
5LavprisVVS69 kr69 krKøb
6BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 32,58 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.5 x 3.0 x 80 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202637 kr1 kr (3%)
28. maj 202636 kr1 kr (3%)
27. maj 202637 kr1 kr (3%)
26. maj 202636 kr1 kr (3%)
23. maj 202637 kr1 kr (3%)
16. maj 202636 kr1 kr (3%)
15. maj 202637 kr1 kr (3%)
14. maj 202636 kr1,36 kr (4%)
13. maj 202634,64 kr2,36 kr (6%)
12. maj 202637 kr2,36 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret