Gå til hovedindhold

Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288003294
Pris fra 40 krtil 85 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 05110004001, 198 mm
40 kr
Til butik
Wera 05110004001, 198 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Kærv
Farve: 1
Artikel nr.: 05110004001
EAN: 4013288003294
Varenr.: 1945274
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 4,0 mm
48 kr
Til butik
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 4,0 mm billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til behageligt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 4.0x100mm
EAN: 4013288003294
Varenr.: 881703230
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm
49 kr
Til butik
Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til bekvemt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. Spidsen på Wera Lasertip-skruetrækkere gøres mikroskopisk ru med laserstråler. Den ru overflade "bider" sig ligefrem fast i skruehovedet. Utilsigtet rutsjen ud hører dermed til fortiden. "Take it easy" værktøjsfinder med farvemarkering efter profil og størrelsesangivelse - gør det let og hurtigt at finde det rigtige stykke værktøj. Sekskantet rullesikring hindrer irriterende rullen væk på arbejdsstedet. Inklusiv praktisk rack til overskuelig opbevaring af skruetrækkerne.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 5110004001
EAN: 4013288003294
Varenr.: 2671305
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
WERA 335 Skruetrækker til lige - elektrikerklinge, 0.8 x 4 x 100 mm
49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 335 Skruetrækker til lige - elektrikerklinge, 0.8 x 4 x 100 mm
53,75 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 335/0.8x4 -100
-30%55,43 kr
Før 79,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER 335 LK 0,8X4,0X100
64,6 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 4,0 mm
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Kraftform Plus skruetrækker, lige kærv, 4,0 mm
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
2LavprisVærktøj48 kr48 krKøb
3Proshop DK49 kr88 krKøb
4Elvvs.dk49 kr49 krKøb
5vvsfittings.dk53,75 kr53,75 krKøb
6Globaltools.dk55,43 kr55,43 krKøb
7EL-GROSSISTEN64,6 kr64,6 krKøb
8BilligVVS DK85 kr85 krKøb
9LavprisVVS85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.8 x 4.0 x 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202640 kr2,49 kr (6%)
28. maj 202642,49 kr2,49 kr (6%)
10. maj 202640 kr2,49 kr (6%)
7. maj 202642,49 kr2,49 kr (6%)
6. maj 202640 kr3 kr (7%)
5. maj 202643 kr3 kr (8%)
30. apr. 202640 kr2,49 kr (6%)
17. apr. 202642,49 kr
13. apr. 202642 kr1 kr (2%)
10. apr. 202643 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret