Gå til hovedindhold

Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288003232
Pris fra 29,69 krtil 40,43 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,74 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 05110000001, 130 mm
29,69 kr
Til butik
Wera 05110000001, 130 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Diverse
Farve: 1
Artikel nr.: 05110000001
EAN: 4013288003232
Varenr.: 1407157
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 335/0.4x2,5-60
-39%31,64 kr
Før 51,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skruetrækker 335/0.4x2,5-60 billede

Produktinformation

Denne specialdesignede elektrikerskruetrækker er udviklet med henblik på at optimere både monterings- og demontageprocesserne af skruer, ved at tilbyde enestående grebsforbedringer. Produktets spids er forsynet med en præcisionslavet kærv, teknologisk ken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Lige kærv skruetrækker
EAN: 4013288003232
Varenr.: 90124
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker 335 lk 0,4x2,5x60
37,5 kr
Til butik
Skruetrækker 335 lk 0,4x2,5x60 billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker med elektrikerklinge. Flerkomponent Kraftform Plus greb til bekvemt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. "T...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Kategori: kærvskruetrækker
EAN: 4013288003232
Varenr.: 2797315776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER 335 LK 0,4X2,5X60
40,43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29,69 kr68,69 krKøb
2Globaltools.dk31,64 kr31,64 krKøb
3MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
4Proshop DK39 kr78 krKøb
5EL-GROSSISTEN40,43 kr40,43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29,69 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Wera 335 Skruetrækker til lige kærv ̶ elektrikerklinge, 0.4 x 2.5 x 60 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202629,69 kr
5. maj 202630 kr
30. apr. 202629,69 kr1,95 kr (6%)
18. apr. 202631,64 kr2,36 kr (7%)
17. apr. 202634 kr2,36 kr (7%)
27. mar. 202631,64 kr2,36 kr (7%)
26. mar. 202634 kr2,36 kr (7%)
17. mar. 202631,64 kr4,36 kr (12%)
16. mar. 202636 kr4,36 kr (14%)
2. mar. 202631,64 kr3,64 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret