Gå til hovedindhold

Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 0085896811763
Pris fra 508 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 241 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 11. maj

Sammenlign priser på Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 508 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington W2050 Pro 1920 x 1080 Webcam
508 kr
Til butik
Kensington W2050 Pro 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Kensington W2050 Pro - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K81176WW
EAN: 0085896811763
Varenr.: 999379077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
W2050 Pro 1080p-webcam med autofokus
561 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington W2050 Pro 1080p-webcam med autofokus
570 kr
Til butik
Kensington W2050 Pro 1080p-webcam med autofokus billede

Produktinformation

Vis dig selv, dit team eller din baggrund. Kensingtons W2050 Pro 1080p-webcam med autofokus leverer video af høj kvalitet (1080p ved 30fps), vidvinkelbilleder og dynamisk zoom, to stereomikrofoner, der opfanger lydsignaler fra alle retninger, fleksibel kameraplacering og forbedret billeddannelse ved lavt lys.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Webcam
Artikel nr.: K81176WW
EAN: 0085896811763
Varenr.: 3070691
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus
729 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK508 kr508 krKøb
2CS MEGASTORE DK561 kr600 krKøb
3Proshop DK570 kr609 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus

PriceData har fulgt prisen på Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus i 174 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 741 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 508 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Webcam Full HD - Kensington W2050 Pro 1080p Auto Focus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026508 kr1 kr (0%)
25. maj 2026509 kr28 kr (5%)
23. maj 2026537 kr4 kr (1%)
22. maj 2026533 kr3 kr (1%)
20. maj 2026530 kr3 kr (1%)
19. maj 2026533 kr30 kr (6%)
18. maj 2026503 kr1 kr (0%)
16. maj 2026504 kr4 kr (1%)
15. maj 2026508 kr3 kr (1%)
14. maj 2026505 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret