Gå til hovedindhold

Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206104884
Pris fra 565 krtil 999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 434 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam
565 kr
Til butik
Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 720p, 1080p - audio - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 960-001459
EAN: 5099206104884
Varenr.: 1000784482
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BRIO 505
568 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam Fortrådet - GEEKD.dk
622 kr
Til butik
Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam Fortrådet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev enestående videokommunikation med Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam Med Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam får du den ultimative løsning til dine videokommunikationsbehov. Dette kraftfulde webcam leverer enestående billedkvalitet og avancerede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
EAN: 5099206104884
Varenr.: 46741970485584
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam Logitech Brio 505 - 1080p Full HD, USB-C, grafit
-4%689 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam Logitech Brio 505 - 1080p Full HD, USB-C, grafit
-4%709 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BRIO 505 1920 x 1080 Webcam
739 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C
743 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Brio 505 For Business
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK565 kr565 krKøb
2Proshop DK568 kr607 krKøb
3Geekd622 kr622 krKøb
4Boligcenter DK689 kr689 krKøb
5Vivas DK709 kr778 krKøb
6Ultrashop739 kr739 krKøb
7CS MEGASTORE DK743 kr782 krKøb
8Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C

PriceData har fulgt prisen på Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C i 175 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 601 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Logitech BRIO 505 - Webcam - farve - 4 MP - 1920 x 1080 - 1080p, 720p - audio - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026565 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026572 kr24 kr (4%)
6. apr. 2026596 kr29 kr (5%)
5. apr. 2026567 kr2 kr (0%)
4. apr. 2026565 kr10 kr (2%)
3. apr. 2026575 kr21 kr (4%)
30. mar. 2026596 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026593 kr17 kr (3%)
28. mar. 2026576 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026575 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret