Gå til hovedindhold

Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0

SandbergComputer – tilbehørEAN: 5705730133961
Pris fra 79 krtil 699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0
79 kr
Til butik
Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Webkamera
Farve: 1
Artikel nr.: 133-96
EAN: 5705730133961
Varenr.: 6209133
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sandberg USB Webcam 1080P HD 1920 x 1080 Webkamera Fortrådet
120 kr
Til butik
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg USB Webcam 1080P HD 1920 x 1080 pixels
-57%302 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sandberg USB Webcam 1080P HD 1920 x 1080 pixels billede

Produktinformation

Fantastisk webcam til pengene. Nem og hurtig opsætning, der ikke kræver andet end, at du tilslutter det til din computer via USB kablet. Du kan vælge at montere det på din skærm eller sætte det løst på skrivebordet eller en hylde. Sandberg webcams kommer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sandberg
Kategori: Webcam
EAN: 5705730133961
Varenr.: 6375258816681
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Webcamera Sandberg HD 1080p Sort
-10%422,72 kr
Før 469,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sandberg USB Webcam 1080P Full HD. 1920 x 1080.
-11%532 kr
Før 598 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sandberg USB Webcam 1080P HD 1920 x 1080 pixels
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
2CompuMail DK120 kr120 krKøb
3Balar302 kr302 krKøb
4Hertels Boresko422,72 kr422,72 krKøb
5Superprice.dk532 kr532 krKøb
6Powerbanken.dk699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 309,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 74% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Sandberg USB Webcam 1080P HD - Webcam - farve - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202679 kr223 kr (74%)
6. maj 2026302 kr223 kr (282%)
15. apr. 202679 kr223 kr (74%)
14. apr. 2026302 kr223 kr (282%)
25. mar. 202679 kr223 kr (74%)
24. mar. 2026302 kr223 kr (282%)
21. mar. 202679 kr223 kr (74%)
20. mar. 2026302 kr223 kr (282%)
1. mar. 202679 kr223 kr (74%)
28. feb. 2026302 kr223 kr (282%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret