Gå til hovedindhold

Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206045200
Pris fra 546 krtil 749 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 203 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 538 kr 25. maj

Sammenlign priser på Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 546 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264
546 kr
Til butik
Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webkamera
Farve: 1
Artikel nr.: 960-000972
EAN: 5099206045200
Varenr.: 1012095
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Webcam C930 1920 x 1080 Webkamera Fortrådet
560 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech C930e HD Webcam - Silver/Black
589 kr
Til butik
Logitech C930e HD Webcam - Silver/Black billede

Produktinformation

Webkamera, optager i farve, op til 1920 x 1080 pixel, understøtter H.264 komprimering, to indbyggede mikrofoner med automatisk støjreduktion, automatisk lyskorrektion, USB 2.0, sølv / sort Logitech Webcam C930e har det bredeste synsfelt i et webkamera til erhvervsbrug nogensinde - 90 grader - og er det første kamera med en HD-opløsning på 1080 p og H.264/SVC UVC 1.5-indkodning, hvilket frigør båndbredde på pc'en som følge af videobehandling på selve kameraet. Med Rightlight 2-teknologi samt funktioner til at panorere, vippe og zoome muliggør dette webkamera mere professionelt videosamarbejde fra skrivebordet end nogensinde før...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcam
Artikel nr.: 960-000972
EAN: 5099206045200
Varenr.: 2400783
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech Webcam C930 1920 x 1080 Webkamera Fortrådet - GEEKD.dk
639 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech C930e HD Webcam silver/black
-27%677 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webkamera 1080p - Logitech C930e med mikrofon og USB
679 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webkamera 1080p - Logitech C930e med mikrofon og USB
699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Webcam C930 1920 x 1080 Webkamera Fortrådet
719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech C930e
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK546 kr585 krKøb
2CompuMail DK560 kr560 krKøb
3Proshop DK589 kr589 krKøb
4Geekd639 kr639 krKøb
5Teknikproffset DK677 kr726 krKøb
6Boligcenter DK679 kr679 krKøb
7Vivas DK699 kr768 krKøb
8Ultrashop719 kr719 krKøb
9Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 466 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 645,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 542 kr.

Den nuværende pris på 546 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Logitech® | Webcam C930e - Webkamera - NB! Leveres uden software, bruger standard driver! - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026546 kr8 kr (1%)
25. maj 2026538 kr8 kr (1%)
23. maj 2026546 kr8 kr (1%)
21. maj 2026538 kr8 kr (1%)
20. maj 2026546 kr8 kr (1%)
17. maj 2026538 kr8 kr (1%)
16. maj 2026546 kr1 kr (0%)
15. maj 2026547 kr1 kr (0%)
14. maj 2026546 kr2 kr (0%)
13. maj 2026548 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret