Gå til hovedindhold

Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5708525167257
Pris fra 13 krtil 28,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 15,75 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 9. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid
13 kr
Til butik
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid rørholder 50 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med afstandsklods og bøjle PP-materiale Producent: Magnaplast

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50 mm
EAN: 5708525167257
Varenr.: 176931350
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid
13 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid
14 kr
Til butik
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid rørholder 50 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med afstandsklods og bøjle PP-materiale Producent: Magnaplast

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50 mm
EAN: 5708525167257
Varenr.: 176931350
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50mm klemring rørbærer, PP hvid
14,33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Rrholder hvid med bjle HT/PP - 50 mm
15 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Pp Klemrørbærer 50Mm Bøjle
17,12 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid pp klemrørbærer 50mm bøjle
17,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50mm hvid rørbærer - m/bøjle t/skrue
19,99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 mm rørholder med afstandsklods hvid
22 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin klemmerørbærer 50 mm med afstandsklods, hvid
28,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK13 kr13 krKøb
2LavprisVVS13 kr13 krKøb
3CompletVVS14 kr14 krKøb
4EL-GROSSISTEN14,33 kr14,33 krKøb
5WATTOO.DK15 kr15 krKøb
6Billigelogvvs.dk17,12 kr17,12 krKøb
7MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
8CS MEGASTORE DK19,99 kr58,99 krKøb
9Proshop DK22 kr61 krKøb
10vvsfittings.dk28,75 kr28,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø50 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202613 kr1 kr (8%)
9. maj 202612 kr1 kr (8%)
3. maj 202613 kr2 kr (18%)
5. feb. 202611 kr1 kr (8%)
4. feb. 202612 kr1 kr (9%)
21. dec. 202511 kr1 kr (10%)
20. dec. 202510 kr1 kr (9%)
19. dec. 202511 kr1 kr (10%)
18. dec. 202510 kr1 kr (9%)
4. dec. 202511 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret