Gå til hovedindhold

Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid

WavinAfløbEAN: 5708525167233
Pris fra 8 krtil 22,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 14,75 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Hvid rørholder uden bøjle 32 mm Hvide afløbsrør og fittings anvendes til bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Afløbssystemet er fremstillet af PP-plast. Med afstandsklods PP-materiale Producent: Magnaplast

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 32mm
EAN: 5708525167233
Varenr.: 176931332
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Rrholder hvid uden bjle HT/PP - 32 mm
9,3 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid
10 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 mm Hvid klemring rørbærer PP
10,06 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Pp Klemmerørbærer 32Mm
11,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid pp klemmerørbærer 32mm
12,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32 mm Rørholder med afstandsklods hvid
15,2 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin klemmerørbærer 32 mm med afstandsklods, hvid
17,5 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
32 mm Hvid klemring rørbærer PP
22,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK8 kr8 krKøb
2LavprisVVS8 kr8 krKøb
3WATTOO.DK9,3 kr9,3 krKøb
4CompletVVS10 kr10 krKøb
5EL-GROSSISTEN10,06 kr10,06 krKøb
6Billigelogvvs.dk11,55 kr11,55 krKøb
7MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
8CS MEGASTORE DK15,2 kr54,2 krKøb
9vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
10VVS.dk22,75 kr22,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 9,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 8 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Wavin Wafix rørholder, uden bøjle, Ø32 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20268 kr1,3 kr (14%)
16. maj 20269,3 kr1,3 kr (16%)
3. maj 20268 kr1 kr (14%)
15. feb. 20267 kr
14. feb. 20267,8 kr
5. feb. 20267 kr
4. feb. 20267,8 kr
4. dec. 20257 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret