Gå til hovedindhold

Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr.

WavinAfløbEAN: 5708525322427
Pris fra 73 krtil 115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,96 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP grenrør 88,5° med sving Ø110 x Ø110 mm grå
73 kr
Til butik
Wafix PP grenrør 88,5° med sving Ø110 x Ø110 mm grå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Grå afløbsrør
Farve: 1
Artikel nr.: WAV-1450445
EAN: 5708525322427
Varenr.: 9499249
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wawin PP Swept grenrr, 110x110 mm, 88,5
76,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin swept grenrør, Ø110x110mm 88,5°, grå PP
84,48 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
2WATTOO.DK76,5 kr76,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN84,48 kr84,48 krKøb
4vvsfittings.dk115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr.

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr. i 147 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wavin Wafix HC PP grenrør med sving 110-110 mm. 88,5 gr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202673 kr4 kr (6%)
28. maj 202669 kr2 kr (3%)
25. maj 202671 kr2 kr (3%)
21. maj 202673 kr4 kr (6%)
19. maj 202669 kr2 kr (3%)
18. maj 202671 kr2 kr (3%)
17. maj 202673 kr5,76 kr (9%)
10. maj 202667,24 kr2,76 kr (4%)
9. maj 202670 kr4,04 kr (6%)
7. maj 202665,96 kr4,04 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret