Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid

WavinAfløbEAN: 5708525150808
Pris fra 94,71 krtil 386 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 291,29 kr (75% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72,19 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.71 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 50X2000MM M/MF HVID
94,71 kr
Til butik
WAVIN PP 50X2000MM M/MF HVID billede

Produktinformation

Wavin PP rør med muffe Ø 50-2000 mm hvid

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 5708525150808
Varenr.: 15844166697295
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x2000mm m/mf hvid
103,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid
119 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Lige afløbsrør til spildevand Wafix er et unikt og komplet program med en optimal evne til at bortlede spildevand hurtigt og sikkert fra afløbsinstallationer i bygninger. Rørene er nemme at installere, da muffen har et slankt design og derved gør arbejdet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50x2000 mm
EAN: 5708525150808
Varenr.: 186022500
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid
119 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP rør med muffe 50x2000 mm. Hvid
126,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid
129 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
50 x 2000 mm hvid Wafix PP rør med muffe
386 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN94,71 kr94,71 krKøb
2MaintainIt103,75 kr103,75 krKøb
3CompletVVS119 kr119 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb
5vvsfittings.dk126,25 kr126,25 krKøb
6BilligVVS DK129 kr129 krKøb
7CS MEGASTORE DK386 kr585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid i 163 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 94,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 94,71 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 2000 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202694,71 kr14,69 kr (18%)
20. maj 202680,02 kr14,69 kr (16%)
19. maj 202694,71 kr14,69 kr (18%)
11. maj 202680,02 kr4,79 kr (6%)
9. maj 202675,23 kr3,04 kr (4%)
7. maj 202672,19 kr7,81 kr (10%)
6. maj 202680 kr7,81 kr (11%)
23. apr. 202672,19 kr
22. apr. 202672,5 kr
19. apr. 202672,19 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret