Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294958366
Pris fra 179 krtil 202,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 23,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177,79 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 32x1x32 - M/muffe
179 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 Tee 32x1x32 - M/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 4066097
EAN: 4026294958366
Varenr.: 9499541
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 32x1"x32 med muffe
179,93 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 Tee 32x1"x32 med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294958366
Varenr.: 15843000844623
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 T-stykke, 32 mm, 1", med muffe
180 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1´´ x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
187 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 tee 32x1"x32 muffe
196,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Tee 32X1"X32 M/Mf
197,09 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
202,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
2EL-GROSSISTEN179,93 kr179,93 krKøb
3WATTOO.DK180 kr180 krKøb
4Elvvs.dk187 kr187 krKøb
5MaintainIt196,25 kr196,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk197,09 kr197,09 krKøb
7vvsfittings.dk202,5 kr202,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 179 dage. Laveste pris i perioden er 177,79 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 32 mm x 1'' x 32 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026179 kr1,21 kr (1%)
7. maj 2026177,79 kr
6. maj 2026178 kr
21. mar. 2026177,79 kr
20. mar. 2026178 kr
17. mar. 2026177,79 kr
16. mar. 2026178 kr
4. mar. 2026177,79 kr1,21 kr (1%)
3. mar. 2026179 kr1,21 kr (1%)
10. feb. 2026177,79 kr6,21 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret