Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294958328
Pris fra 81,4 krtil 92,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11,1 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80,45 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.4 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 20x3/4"x20 med muffe
81,4 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 Tee 20x3/4"x20 med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294958328
Varenr.: 15843005366607
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 20x3/4x20 - M/muffe
85 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4´´ x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
85 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4´´ x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris M5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i DZR messing.De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294958328
Varenr.: 2702615
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Tee 20X3/4"X20 M/Mf
89,19 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 tee 20x3/4"x20 muffe
90 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
92,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN81,4 kr81,4 krKøb
2CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
3Elvvs.dk85 kr85 krKøb
4Billigelogvvs.dk89,19 kr89,19 krKøb
5MaintainIt90 kr90 krKøb
6vvsfittings.dk92,5 kr92,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 80,45 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 81,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 20 mm x 3/4'' x 20 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202681,4 kr2,43 kr (3%)
9. maj 202683,83 kr3,38 kr (4%)
7. maj 202680,45 kr7,55 kr (9%)
6. maj 202688 kr7,55 kr (9%)
21. mar. 202680,45 kr3,55 kr (4%)
20. mar. 202684 kr3,55 kr (4%)
17. mar. 202680,45 kr3,55 kr (4%)
16. mar. 202684 kr3,55 kr (4%)
4. mar. 202680,45 kr3,55 kr (4%)
3. mar. 202684 kr3,55 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret