Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294958335
Pris fra 98,51 krtil 112,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 13,99 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,35 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.51 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 25x1/2"x25 med muffe
98,51 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 Tee 25x1/2"x25 med muffe billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 4026294958335
Varenr.: 15843004154191
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 Tee 25x1/2x25 - M/muffe
102 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 T-stykke, 25 mm, 1/2", med muffe
103 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2´´ x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
103 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Tee 25X1/2"X25 M/Mf
107,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 tee 25x1/2"x25 muffe
108,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
112,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN98,51 kr98,51 krKøb
2CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
3WATTOO.DK103 kr103 krKøb
4Elvvs.dk103 kr103 krKøb
5Billigelogvvs.dk107,92 kr107,92 krKøb
6MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
7vvsfittings.dk112,5 kr112,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 181 dage. Laveste pris i perioden er 97,35 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 98,51 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Wavin Tigris M5 t-stykke med muffe 25 mm x 1/2'' x 25 mm. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202698,51 kr2,93 kr (3%)
9. maj 2026101,44 kr4,09 kr (4%)
7. maj 202697,35 kr4,65 kr (5%)
6. maj 2026102 kr4,65 kr (5%)
21. mar. 202697,35 kr
20. mar. 202698 kr
17. mar. 202697,35 kr
16. mar. 202698 kr
4. mar. 202697,35 kr3,65 kr (4%)
3. mar. 2026101 kr3,65 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret