Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957857
Pris fra 57 krtil 63,74 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6,74 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 lige overgang 25 mm x 3/4 nippel
57 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 lige overgang 25 mm x 3/4 nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+4066046
EAN: 4026294957857
Varenr.: 6731915
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang, 25 mm, 3/4", med nippel
58,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 lige overgang 25x3/4" nippel
58,75 kr
Til butik
Tigris m5 lige overgang 25x3/4" nippel billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 4026294957857
Varenr.: 0200202923
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overgang 25X3/4" M/Np
58,86 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
59 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
61,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang 25x3/4" med nippel
63,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
2WATTOO.DK58,5 kr58,5 krKøb
3MaintainIt58,75 kr58,75 krKøb
4Billigelogvvs.dk58,86 kr58,86 krKøb
5Elvvs.dk59 kr59 krKøb
6vvsfittings.dk61,25 kr61,25 krKøb
7EL-GROSSISTEN63,74 kr63,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202657 kr
17. apr. 202656,48 kr2,48 kr (5%)
8. apr. 202654 kr1 kr (2%)
7. apr. 202655 kr1 kr (2%)
24. mar. 202654 kr2,48 kr (4%)
23. mar. 202656,48 kr2,48 kr (5%)
20. mar. 202654 kr4 kr (7%)
19. mar. 202658 kr4 kr (7%)
5. mar. 202654 kr1 kr (2%)
4. mar. 202655 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret