Gå til hovedindhold

Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294957819
Pris fra 45 krtil 50,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 5,5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 lige overgang 16 mm x 3/4 nippel
45 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 lige overgang 16 mm x 3/4 nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+4066042
EAN: 4026294957819
Varenr.: 6735912
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
45 kr
Til butik
Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4´´. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4026294957819
Varenr.: 2702519
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang, 16 mm, 3/4", med nippel
46,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tigris M5 Overgang 16X3/4" M/Np
46,63 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tigris m5 lige overgang 16x3/4" nippel
47,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker
48,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris M5 overgang 16x3/4" med nippel
50,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
2Elvvs.dk45 kr45 krKøb
3WATTOO.DK46,5 kr46,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk46,63 kr46,63 krKøb
5MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
6vvsfittings.dk48,75 kr48,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN50,5 kr50,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 48,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Wavin Tigris M5 overgang med nippel 16 mm x 3/4''. DZR messing. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202645 kr1 kr (2%)
8. maj 202644 kr1 kr (2%)
6. maj 202643 kr2 kr (4%)
5. maj 202645 kr2 kr (5%)
24. apr. 202643 kr1,74 kr (4%)
23. apr. 202644,74 kr1,74 kr (4%)
18. apr. 202643 kr1 kr (2%)
17. apr. 202644 kr1 kr (2%)
8. apr. 202643 kr1 kr (2%)
7. apr. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret